Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek hány napig marad fent...

Nektek hány napig marad fent a körömlakk?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után mossátok le? És azért, mert pattogzani kezd, vagy csak úgy?

2012. szept. 15. 16:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Általában 3 napig bírja, utána kezd lepattogni, és kb. a 4. napon már mosom is le..
2012. szept. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. szept. 15. 16:45
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Általában egy hétig hagyom fent (néha még + pár nap)

Akkor sem azért mosom le, mert lepattog, hanem mert kezd lenőni a körmöm.


Ha két rétegben viszed fel a színt és rámész még átlátszó lakkal is, sokkal tartósabb marad. :)

2012. szept. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

nekem 2 nap.

Az után már pattogzik le pedig használok fedőlakkot,meg 2 rétegben rakom. És 80 db körömlakkom van szóval nem is ugyanaz az összes. Ha már pattogzik le lemosom.

2012. szept. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom miért lehet. Nekem is sok fajta van (olcsók és picit drágábbak egyaránt) és mind fent marad ennyi ideig.
2012. szept. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

hát szerintem körömfüggő..

nekem a munkám miatt is rengeteg ázik a kezem.

Ezért akarnék géllakkot csak akkor meg mi lesz ezzel a sok lakkal? Meg állítólag csiszolgatni kell nem a legjobb.

Hát nem tudom:)

2012. szept. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hetente lakkozom újra, mert lenő. Én is két rétegben kenem +fedőlakk. Napi 3x mosogatok, de nekem még így sem szokott lekopni.
2012. szept. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
2.nap végére már elkezd lepattogni 3. napra már oylan csúnya h leszedem
2012. szept. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. szept. 15. 19:00
 10/18 anonim ***** válasza:
Jut eszembe... Régen volt olyan lakkom, ami szinte aznap elkezdett pattogni bárhogy kentem fel. Csak az a baj, hogy már nem emlékszem a márkájára. Nem akarok hhülyeséget mondani, de talán az a S-he (bocs, ha rosszul írom) volt vagy mi, amit a dm-ben lehet kapni.
2012. szept. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!