Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sikerült már valakinek az...

Sikerült már valakinek az otthoni zselés műköröm építés?

Figyelt kérdés
Szerintetek érdemes kezdőcsomagra gyűjtenem, ha nincs tanfolyamom? Több oldalon olvastam, hogy kezdőcsomag az otthoni készítésre alkalmas!

2012. szept. 13. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem sikerült, sőt még másnak is csináltam pedig semmi végzettségem, csak arra ügyelj, hogy minőségi termékeket vegyél! Egy kis gyakorlás és menni fog, eleinte eltarthat jó pár(sok) órán keresztül, de megéri. :)
2012. szept. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, ugyanis én is így csinálom, most már 4 hónapja. Egy csomó anyag van a neten, amiből nagyjából az alapok megtanulhatók. Na, aztán meg a saját tapasztalat, hogy milyen vastag legyen, vagy hogy tudod rövidíteni az elkészítési időt, a szép forma kialakítása és legfőképp a díszítés. Szerintem, ha csomagot akarsz venni, inkább válogasd össze saját magad az alapanyagokat egy középkategóriás termékcsaládból (2M, Pearl .... én ezeket használom és nem csalódtam .... sőt, kombinálom a kettőt, amit nem ajánlanak, de nem volt gondom belőle). A noname-ektől ódzkodj, mert rossz tapasztalatok vannak velük mások szerint. Sok sikert!
2012. szept. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen,Én is évek óta csinálom így,körmöstől ellestem aztán uccu neki.Szóval szívesen segítek meg gondolom segítünk ha kérdésed lesz és igen sok fórum és videó is a rendelkezésedre áll,tanulgasd csak!:)
2012. okt. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!