Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha műköröm, akkor építés vagy...

Ha műköröm, akkor építés vagy tipp?

Figyelt kérdés
kinek mi a tapasztalatta..?
2009. jan. 29. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
építés..a tippről hamar letörik a zselé..és csak a tip marad...viszont az épített az sokáig megmarad..és nem is nagyon törik..
2009. jan. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Építés, de vannak olyan helyzetek, amikor elkerülhetetlen a tipp. Pl. túl rövid köröm esetén a sablont nem tudják alárakni. Nekem 8 évig volt műkörmöm (porcelán) épített vol első perctől kezdve. Tavaly nyáron leszedettem, egy darabig el is voltam vele, de most már nagyon besokalltam a szerencsétlen körmeimtől, meg attól, hogy 2 naponta lakkozni kell, hogy kinézzen valahogy. Jövő héten megyek visszarakatni, alig várom.
2009. jan. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy jó körmös meg tudja mondani,hogy melyik a legmegfelelöbb a Te körömtípusodnak!Van,akinek a tipest bírja,van akinek az építettet!
2009. jan. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem ár régóta van műkörmöm, de a tipp az mindig jobban birta mint az épitett:)

De egyén függő, meg a jó manikűrös ugyis megmongya hogy a te körömtípusodhoz melyk a jobb:)

2009. jan. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyénfüggő... attól függ milyen a körmöd. Nekem a tipp nagyon jó. Szerintem kérdezd meg a manikűröst, neked mit ajánl.
2009. febr. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oksi:) köszi szépen a válaszokat
2009. febr. 1. 11:42
 7/8 anonim válasza:
nekem épitett van de volt tippes is :D az épitett sokkal jobb :) sztem..
2009. febr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nekem is most épített van azt mjnodta a kiörmös az jobb mer a körömfomám nemtudo miylen:D de az jobb és tényleg.... máskor tippessel nekem már letört mostmeg mennem kell ujra lassan de még nemlet vele semmi és uyganaz a körmös
2009. febr. 11. 14:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!