Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen műkörmöm legyen?

Milyen műkörmöm legyen?

Figyelt kérdés
Holnap megyek műkörmöt töltetni, és utána nyaralni. Olyan körmöt szeretnék, ami nem átlagos. Milyen szine és mintája legyen?
2009. júl. 30. 16:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Kocka alakú körmöm van.
2009. júl. 30. 16:12
 2/3 anonim ***** válasza:
Ami nem átlagos:kocka alakú köröm,háromszögűre festve.tisztára olyan hatása van,mintha így lenne a köröm formázva :)egyszer láttam,és tetszett,szerintem nagyon ötletes és egyedi.2 lakkot használnak hozzá,én fekete-rózsaszín párosítást láttam,de bármilyen színekkel klassz lehet,kinek milyen tetszik,szerintem a lényeg hogy hangsúlyozza a formát.
2009. júl. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nyaralásra olyat csináltattam, hogy kocka alakú francia véggel és 3 féle gumigyümölcs volt belerakva (eper, kivi, citrom). és halvány rózsaszín(a körmön nem látszott hogy rózsaszín) csillámmal volt áthúzva. Nagyon jól nézett ki így együtt. Még boltban is dícsérték, hogy húúú, de jól néz ki. 22/L
2009. júl. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!