Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Extrém piercing? Kiszakad ha...

Extrém piercing? Kiszakad ha ilyet csináltatok? (kép)

Figyelt kérdés
Ilyen percinget szeretnék, de hallottam már olyat , hogy aki ilyet csináltatott annak kiszakadt. Nektek mi a véleményetek? Tapasztalat? [link]
2012. szept. 13. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, én úgy hallottam, hogy kb. fél év után már biztosan kiszakad. Nem állandó hordásra van, nem tud rendesen begyógyulni.
2012. szept. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Felénk leggyakoribb ok ami miatt kiszakad az a hanyagság, elfelejtkezik róla hogy ott van


De amúgy hálás piercing ha jól van megválasztva az ékszer hozzá, ezalatt azt értem hogy tartós hordáshoz, kis bogyókat kell venni rá mert úgy nem igen akad be sehova


Alkoholos sprayvel hamar gyógyul(octenisept)


Csináltasd meg nekem tetszenek

20/F

2012. szept. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg.. Egyik ismerősömnek volt, neki is kiszakadt.
2012. szept. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 swallotattoo válasza:

Nekem volt és kiszakadt, vagyis nem szakadt ki, de nagyon elvékonyodott a bőr és jobbnak láttam kivenni. Imádtam, úgyhogy amint lehet újraszúratom, fém helyett szilikon szárral.

Próbáltam rá nagyon figyelni, de pl. amikor gomboltam a nadrágom rendszeresen beleakadtam..

Egyébként nem fájdalmasabb, mint akármelyik "sima" piercing.


Imádom a hip piercingeket, nagyon tetszenek. (:

17/L

2012. szept. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. szept. 19. 13:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!