Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha csináltatok 1 oldalra...

Ha csináltatok 1 oldalra snake pc-t el tudom titkolni?

Figyelt kérdés
ugy, h mindig kiveszem ha azt akarom, h ne lássk. akkor látszik a lyuk majd ha begyógyult? nem végleg, csakolyan igazi lyukká. ?
2012. febr. 5. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
A snakebit az 2 oldalt ajak piercing, ha egy oldalra akarod, az simán lip - ajak piercing. Amúgy, ha mindig kiveszed, állandóan be fog gyulladni...
2012. febr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem ezt a két oldalast, de nem hiszem h begyulladna, mert aköldök pc-mmel is ezt játszom. de a lyuk látszódna?
2012. febr. 5. 12:23
 3/9 A kérdező kommentje:
linkelhattek is róla, mert én nem találtam semmit...
2012. febr. 5. 12:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Ráadásul be se tud gyógyulni rendesen ha ki-be teszed. Ez nem olyan piercing, amit órákra kivehetsz, mert ezalatt összeforr és igen látszódna a lyuk. Nem tudnád eltitkolni.
2012. febr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Annyi de annyi okos ember van itt de sajnos mind hülyeséget beszélnek nagyrészben.Vegyétek már észre hogy nem értetek hozzá csak feleslegesen okoskodtok itt.
2012. febr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy én mennyire szeretem, ha valaki idejön okoskodni válaszadás nélkül...
2012. febr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%-tól mit vársz?:D
2012. febr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igaz is xD
2012. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van snakebitem, meg középen is van egy, de nekem több, mint két évesek. Munka közben kiveszem őket, ez reggel 8-tól este8-ig tart. Én ugyanúgy vissza tudom rakni őket semmi gond nélkül. A lyuk az látszik, hogy ott van. De ha frissen csináltatva szeretnéd titkolgatni, kiszedegetni, akkor annak nem lesz nagy jövője.. :D Nem feltétlen a begyulladás, de szerintem ha azt egyszer kiveszed friss szúrásnál, fél órán belül már b.szhatod.
2012. aug. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!