Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemhéjalapozó 1000 ft alatt?...

Szemhéjalapozó 1000 ft alatt? Egyáltalán érdemes ilyesmit venni?

Figyelt kérdés
Van olyan ami jó fajta és olcsó, ér valamit zsíros bőrön is? Egyébként ezekben nem tök ugyanaz van mint az alapozókban?

2012. szept. 10. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem pont ugyanaz, kicsit más az összetétele.

1000 alatt az Essence-t mondanám, de ha nagyon zsíros a szemhéjad, akkor lehet, nem lesz elég. Vagy gyűjts még egy kicsit és vegyél drágábbat, vagy a szemhéjalapozóra tegyél egy kis transzparens púdert és arra tedd a szemhéjfestéket.


egy sminkes

2012. szept. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az Essence van, szerintem egész jó, pedig nekem is zsíros a bőröm. Annál mindenképp tartósabb, mintha semmit sem használnék. Nem olyan, mint az alapozó, ez nem gyűlik össze egy csíkba olyan könnyen.
2012. szept. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. szept. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3. ez most komoly? Zsíros szemhéjra még kenjen Nivea krémet meg hidratálót? Csak összekutyul mindent, egy termékben is van elég káros anyag, hát még ha így kombinálod, kit tudja azok hogy hatnak egymásra...
2012. szept. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nekem Mac van, jó , de egész napot nem bír ki vele a smink
2012. szept. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én szemhéjra garnier bb krémet használok annak is a zsíros bőrre fajtáját :D


Egész sokáig tartanak a sminkek rajta :)


(Persze ez az én hülyeségem, de nekem bevált :P )

2012. szept. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!