Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rosszat tesz a bőrnek a púder?

Aprosef99 kérdése:

Rosszat tesz a bőrnek a púder?

Figyelt kérdés

eléggé izzadós vagyok és ezért szeretnék púdert használni az arcomra. a többi osztálytársam állandóan sminkeli magát én ezt hülyeségnek tartom.én télleg csak azért szeretném hogy ne csillogjon annyira a homlokom meg az arcom.

szerintetek ez gáz?

13L


2012. szept. 3. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amik manapság vannak, nem tömítik el a pórusokat, nem hinném, hogy kárt okozna a Te bőrödnek sem! :)
2012. szept. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:) de szerinted ez nem gáz?
2012. szept. 3. 19:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem gáz:)

16L

2012. szept. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Használj natúr púdert (Alverde, Cadea Vera), az természetes összetevőkből áll, és nem fog ártani a bőrödnek.

Én a Cadea Vera mattító púderét használom, és nagyon elégedett vagyok vele. 715 Ft-ért vettem a Müllerben.


18/L

2012. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a válaszokat mindenkinek:)
2012. szept. 3. 19:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Cadea Vera (Müllerben kapható) púder nagyon jó, én is ajánlom, olcsó, és nem ártalmas a bőrnek.
2012. szept. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! A olajos(zsíros) az arcbőröd ne púdert használj, hanem olajfelszívó kis lapocskákat. Láttam ilyet Essenceben és Elf-ben is. Nap közben a mosdóban könnyen elővehet,akár elfér a zsebedben is és így felitathatod vele a felesleges olajat. Hidd el jobban fogod magad érezni "zsír" mentesen, mintha az amúgy is izzadt bőrödre rátennél még egy adag púdert is.:)
2012. szept. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha izzadsz a púdert is leizzadhatod és foltokban fog látszani.
2012. szept. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!