Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jó lesz ez a cipő 8-os évnyitóra?

Jó lesz ez a cipő 8-os évnyitóra?

Figyelt kérdés
[link] vagy ez túl magas?? vagy inkább legyek balerina cipőben ?
2012. aug. 28. 20:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a második szebb, de nem neked való. Akárhogy, elég magas ennek a sarka. Ráadásul az ilyen cipőkben meg kell tanulni szépen járni, elég vicces, amikor a sok kis tini ilyen cipőkben van, pedig menni is alig bír benne. Szerintem én sem megyek túl szépen az ilyen cipőkben, ezért nagyon ritkán hordok. 14 évesen meg sokkal jobban jársz, ha inkább egy szép csinos balerinát veszel fel, vagy valami kisebb sarkú cipőt. :)

17/L

2012. aug. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
24%
A 2. szerintem sokkal szebb, és csinosabb.:) Gondolom tudsz benne menni, így szívbaj nélkül felveheted, simán lazán. Nem kell törődni mit mondanak mások ennyi idős vagyok én is, és magasabb cipőkben járok.(Természetesen tudok is.)Szóval tökéletes szerintem egy évnyitóra.:)
2012. aug. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Az idõsebb generáció pont az ilyeneket röhögi ki,akik 14 évesen ennél magasabbsarkúban járnak. (Elõzõnek)

Kérdezõ, ez a cipõ jol fog állni majd pár év múlva,szerintem Neked sokkal elõnyösebb egy balerina. :)

2012. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
48%
Előzőnek: Igen, vágom én, de ha valaki tényleg tud benne járni, akkor mér ne vehetné fel? :))
2012. aug. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!