Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen fülbevalót viseljek?

Milyen fülbevalót viseljek?

Figyelt kérdés
Férfiként már régóta vágyom fülbevalóra. Most jött el az ideje, hogy kifúrassam a fülemet. Milyen fülbevaló lenne a legjobb? Kicsi téglalap forma vagy karika? Netán dobókocka alakú? (Láttam egy srácon, nagyon jó.) Vagy egy pipa forma? Ami alig észrevehető? Netán köves?
2009. júl. 24. 17:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

szerintem vedd ki, főleg, ha nagyobbat tetesz bele(bár én még mindig a kis pont-szerű vagy dobókockára szavazok):)

ha nem forr be a füled akkor vedd ki éjszakára, de majd ahol megcsináltatod, ott úgyis megkérdezheted, többet tudnak segíteni ;)

2009. júl. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

én benthagyom a fültágítómat mindig (amikor gyógyuló félben volt addig nem feküdtem azon az oldalon)


a te esetedben persze h bent maradhat

2009. júl. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ha nem kényelmetlen, akkor bennhagyhatod éjszakára, a kisebb fülbevalókat én se veszek ki.

23 L

2009. júl. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam kivenni az ilyeneket, mert idővel kikopnak és nem fognak rendesen zárni. Lehet abban aludni, zuhanyozni stb. Már ha arany vagy ezüst. De szerintem minimum ezüst legyen, vagy valami jobb anyag, hogy ne színeződjön el. Ja és vannak akiknek nem bírja a füle, ilyenkor nikkelmentesek kell venni, azzal nincs baj.


Én akkor is benne hagytam, amikor gyógyult max. néha kivettem és áttöröltem alkoholos cuccal és megtörölgettem.

2009. júl. 25. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszadó: kösz a részletes és hasznos választ.

Dobókocka alakú max 3x 3 mm-es fülbevalót vajon hol találok?

2009. júl. 25. 05:53
 16/20 anonim ***** válasza:
Dobókockásat rengeteg helyen. Szinte minden bizsus árul. De itt is egy link: [link]
2009. júl. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
nekem egy manchester united logós van, nagyon kafa innen rendeltem: [link]
2009. okt. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
és most szeretnék egy zoo york osat venni de nem tom hol, amugy a karikafülbevaló már nem divat, és ha szőke vagy akkor a szürke fényes a legjobb az a jó nekem is azért van ezüst manchesteres , és a köves sztem jó főleg a fehér meg a szürke
2009. okt. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

szerintem a dobókockából mindenképp feketét vegyél fehér pontokkal az nekem is tetszik :D

a szürke és más szín viszont egyátalán nem jön be

2009. nov. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ezt ajánlanám neked, hogy ilyet vegyél!

Ez szinte tuti jól áll!!!


[link]


Szerinted?

2009. nov. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!