Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen fülbevalót viseljek?

Milyen fülbevalót viseljek?

Figyelt kérdés
Férfiként már régóta vágyom fülbevalóra. Most jött el az ideje, hogy kifúrassam a fülemet. Milyen fülbevaló lenne a legjobb? Kicsi téglalap forma vagy karika? Netán dobókocka alakú? (Láttam egy srácon, nagyon jó.) Vagy egy pipa forma? Ami alig észrevehető? Netán köves?
2009. júl. 24. 17:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
pipa
2009. júl. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
Figy köveset ne. Hagyjuk meg Ronaldonak, irtó cikis. Sima icipici karika .Szerintem.
2009. júl. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
53%
ha kicsit kigyurtabb vagy és olyan izmos amerikai féle akk pici karika jól áll, de ha átlagos srác vagy ajánlom az apró pont féle fülbevalókat persze később lehet variálni még :)
2009. júl. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
Én a kicsi vékony karikára szavazok. Az tök jó. Köveset inkább ne, szerintem sem jó... A pici pontos is jól néz ki, de az nem mindenkinek áll jól.
2009. júl. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
hát...lényként azt kell mondjam, h a karika akármilyen picike is öhmm meleg-beütésű, én a dobókockára szavazok, v vmi kis fekete pöttyre..
2009. júl. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ilyen pipa és köves stb. ne legyen mert már nagyon elcsépelt.

A discoban (szerencsére nem járok, csak látom őket...) minden srácnak ilyen van. Szerintem már nagyon gáz. Nekem van köves, de ezért nem hordom pont, mert mindenkinek ilyen van. Elraktam egy időre.


Szerintem a dobókocka tök jó, de a karika is ha illik a stílusodhoz. Ha már itt tartunk szerintem a pipa sokkal b.zisabb, mint a karika... de ez eleve butaság, mert szerintem sokkal több hetero férfi hord fülbevalót, mint meleg. Különben meg teljesen mindegy :D


A kicsi téglalap alatt nem tudom mit értesz, ezen gondolkozok percek óta :D

2009. júl. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%

hát lányként én is leszavazom a karikát.. és a köveset is, mondjuk a karikánál szerintem jobb.. bár ízlések és pofonok..

amúgy hány éves vagy? mert a dobókocka pl klassz lehet egy srác fülében, de csak ha passzol korban és némileg stílusban is..

2009. júl. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
köveset :)
2009. júl. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
38%

Vmi nagyon pici, pontszerűt, ha már ennyire vágysz rá. köveset semmi esetre sem!

23 L

2009. júl. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Éjszakára egyébként ki kell venni, vagy benne hagyhatom a fülemben? (A bal fülembe szeretném belövetni.)
2009. júl. 24. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!