Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kilencedikbe, lánynak gáz ez...

Kilencedikbe, lánynak gáz ez a tolltartó? Ti használnátok? Nektek milyen van?

Figyelt kérdés
[link] (alsó)

2012. aug. 22. 23:41
1 2
 1/20 anonim válasza:
6%
szrintem egyaltalan nm ismerek nekem is ilyen van csk nm ilyentipusu am en meg csk 13 leszek de van egy baratnom akinek szinte pont ilyen tolltartoja van es tizedikbe megy de te dontod el nalunk vannak cikik ez sztem naon is vagyany es baratnom szerint is me akart ilyet venni
2012. aug. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Gáznak nem gáz, bár személy szerint nekem nem tetszik. Én nem használok már tolltartót, fősulira járok, így csak egy tollat viszek, ami belefér a neszesszerembe. 22/L
2012. aug. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ti egyre hülyébbek vagytok komolyan mondom. Az összes ilyen kérdés hogy "gáz ez vagy gáz az". MI A F*SZÉ LENNE GÁZ? Krvára mindegy miben tartod a tollaidat, felőlem barbibabás tolltartóba is hordhatod vagy a zsebedben. Bánom is én.

Szent sz*r komolyan felidegesítetek, gáz az iskolatáska, gáz egy egyszerű tolltartó, gáz ha nincs rajtad kiló vakolat a suliban, és nem vagy kiöltözve mint egy topmodell. Hát normálisak vagytok?

2012. aug. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
).ben szerintem már senki sem nézi hogy milyen a tolltartód és egyéb felszerelésed. 1.ben volt divet hogy: -Néézd nekem Barbie-s táskám van.
2012. aug. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
*Kilencedikben
2012. aug. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Nekem sima lila van, ilyen formájú.
2012. aug. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 9.-ben Phineas and Ferbös volt. :DD Jövőre, 10.-ben is az lesz. :'DD Egyáltalán nem gáz, mondjuk szerintem nem néz ki jól. Inkább vegyél Phineas and Ferböset. :' DDD

16/L

2012. aug. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
16%

szerintem csupán ízléstelen , biztos nem hordanék ilyet meg ez a henger se vmi bíztató a szinek se tetszenek. 15l

[link]

kisari

2012. aug. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi baj,teljesen jó.
2012. aug. 23. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 WsAkos válasza:
Az abszolút mindegy hogy milyen a tolltartód.
2012. aug. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!