Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Normális ez a köldök piercing...

Normális ez a köldök piercing esetében?

Figyelt kérdés
ma csináltattam a köldök piercingemet,és a fölső golyó körül lila folt van. Ez normális?mit csináljak?
2009. júl. 22. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem kettő is van, egyiknél volt az h piros volt utána 1napig körülötte. azért ha nagyon lila és több napig tart, menj vissza, de sztem normális, betadine-ozd (napi 2szer elég), és a legfontosabb, fürdés után alaposan szárítsd meg (tisztazsepi,hajszárító),akkor elkerülheted a nagy begyulladást.
2009. júl. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tényleg kenegesd minden nap többször betadine-nal. Ha elmúlik a folt, akkor is. Ismerősöm nem kente miután elmúlott, és pár nap után gennyes lett neki. Én kentem egy hónaoig minden nap. Ezt mondta akinél csináltattam, hogy ha csúnya, ha nem, egy hónapig kenjem.
2009. júl. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!