Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Normális ez egy piercing esetébe?

Normális ez egy piercing esetébe?

Figyelt kérdés
Tegnap csináltattam meg életem első köldökpiercingjét, azt hittem nagyon fájni fog és lesz minden baja. Tegnap pár óráig piros volt fájt egy kicsit, de aztán az enyhült. Ma reggel is arra ébredtem, hogy semmi baja, csak akkor fáj egy nagyon kicsit, ha megpiszkálom. Ez azt jelenti, hogy gyorsan gyógyul vagy elképzelhető, hogy később lesznek gondok vele?
2009. jún. 13. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem azt mondták hogy kb 2hónapig nee érjek hozzá,mert mozog magától eleget...2 hónap a gyógyulási idő,addig nekem is nagyon piros volt,szal szerintem ne piszkáld:)
2009. jún. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez így normális, az enyémmel is kb. ugyanez volt a helyzet, viszont később lehet rosszabb...

1-2 hétig semmi gond, aztán begyullad kicsit, gennyezik, még vérzik is, aztán 3-4 hónapra rá kezd gyógyulni. Legalábbis nálam így történt a dolog!

2009. jún. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem volt soha tapasztalatom köldökpiercinggel, de nekem is volt olyan a piercingjeim között aminek néhány nap után már kutya baja sem volt, és meg sem volt dagadva a gyógyulás altt sem meg semmi. szóval szerintem semmi gáz. kicsit később még esetleg az zavarhat be, ha netán vadhús nőne, akkor ajánlatos kivenni a piercinget, dehát ezt nemhiszem hogy tudod előre befolyásolni.
2009. jún. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nem igaz, hogy 2 hónap a gyógyulási idő! Olvass utána, mindenhol azt írja, hogy több hónapig is eltarthat!!
2009. jún. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem van pircingem.igaz ,már rég.

2 hónap míg TELJESEN begyógyul.addig KENNI kell betadine oldattal,amit 3%-os peroxiddal mosol le,utánna újra bekened és így tovább és így tovább. utánna már érezni sem fogod :]

melegben amúgy nem jó csináltatni :S könyebben begyullad

2009. jún. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem már két éve bent van a köldökpc-m. Nem sem volt semmi problémám vele.. nem is volt piros. Bár 2 hónapig hidrogézoztem és nem értettem vizhez. Mindig leragasztottam tusolás elött.
2009. jún. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
el ne fertőződjön arra vigyázz.
2016. febr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!