Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy lehet ilyen szemöldököm?

Hogy lehet ilyen szemöldököm?

Figyelt kérdés

Elmentem kozmetikushoz, mondtam neki, hogy szemöldököt szeretnék festetni, de én azt úgy értettem, hogy nem a szőrt befesteni, hanem azt leborotválni, és egy szép ívűt(mert az enyémnek nincs) festetni, de mondta, hogy ő szemöldököt fest csak, mást nem. De tetováltatni nem akarok, sok csajnak meg tudom, hogy nem tetoválás, mégis festve van. Akkor azt hol csináltathatok? Ennek a csajnak akkor a képen hogy vagy megcsinálva? Tetoválás?


[link]


2012. aug. 17. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
ceruza,por,ügyes kezek.
2012. aug. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Az ilyeneket tetoválni szokták, de akit ismerek ilyennel az 1 éven belül meg is bánta. És ugyanúgy hátrány munkahelyen mint egy normál tetkó. Persze rajzolni sem lehetetlen, csak az elkenődik, lefolyhat rólad a nap folyamán.
2012. aug. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azok a csajok sosem szenvednek vele, fenn van a fejükön és annyi.-.-"
2012. aug. 17. 13:28
 4/6 anonim válasza:

Én is rajzolom minden reggel,és nem kenődik el csak a megfelelő ceruzát kell megtalálni, és persze meg kell szokni,hogy nem törölgeted a szemed fölött.

A képen látott lánynak viszont van szemöldök szőre és az van befestve csak a szőr nem látszik annyira.

2012. aug. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor már sokkal szebb, ha megmarad a saját szemöldököd, de porral formázod, vagy esetleg ceruzával. Nekem az ilyen szemöldök nem tetszik, nagyon természetellenes és ha nem vagy elég ügyes, inkább tűnsz majd viccesnek, mint jó nőnek :)
2012. aug. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hennázni nem hennáznak nem tudjátok? Jobb, mintha reggelente arra vesztegetném az időmet.
2012. aug. 17. 18:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!