Hogyan használjam?

Figyelt kérdés
Vettem ricinusolajat a szempillámra, mert rengeteg helyen olvastam, hogy jó rá. Egy régi spirált kimostam és azzal felkentem, de nagyon sűrű, cseppekben állt rajta, majd lefolyt a tövére és bele a szemembe. Lesz valami? Kimossam a szememből? Ez így normális hogy cseppekben áll rajta, vagy rosszul használom?

2012. aug. 11. 22:44
 1/8 A kérdező kommentje:
És még annyi kérdésem lenne, hogy azt is olvastam, hogy ne elalvás előtt kenjem fel, mert lekenődik és esetleg felemásan fog nőni. Ez így túlzás, vagy tényleg lehetséges?
2012. aug. 11. 22:45
 2/8 anonim ***** válasza:
nemtom mire van ez a bizbasz de én a helyedben leszedném főleg ha belement a szemedbe örülj, hogy jól látsz az ilyenek ha belemennek a szembe károsodást okozhatnak
2012. aug. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gyógyszertári készítmény, egy sima olaj, semmi mű dolog, köszi a választ, de olyanéra lennék kíváncsi aki 'tudja mire való ez a biszbasz'
2012. aug. 11. 23:00
 4/8 A kérdező kommentje:
Na ööö:D most olvastam hogy szemtisztításra is használták stb. szóval nem baj ha belemegy a szembe és jól használom, de amit hozzászólásban tettem fel kérdést még mindig várom a válaszokat:)
2012. aug. 11. 23:09
 5/8 anonim ***** válasza:
csak kevés kell rá, nekem sose megy bele a szemembe, azért olyan gyorsan nem nő hogy felemás legyen. Az jó ha régi spirállal kened fel.
2012. aug. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A ricinusolajtól az életben nem fog megnőni a szempillád :-))))
2012. aug. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és de, nő tőle :DD
2012. aug. 12. 12:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Mennyire hatásos ? Mennyi idő múlva észleltél változást ? Vény nélkül kapható ? Mennyibe került ? Légyszi írd meg, én is szeretnék venni...
2012. aug. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!