Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ezek a táskák...

Szerintetek ezek a táskák valódiak? . Mert nekem nagyon tetszenek csak nem tudom, hogy most vegyem-e meg vagy nem. Nem egy olyan embert ismerek aki ilyesmi táskát vett (nem volt valódi) és olyan két hét után mehetett is a kukába.

Figyelt kérdés
[link] Teszvesz.hu/ferfi_taska/ferfi_oldaltaska_valltaska/converse_taska_uj_iskolataska_oldaltaska_8tipusban_1622910239. html

2012. aug. 11. 07:46
 1/8 A kérdező kommentje:
link: [link]
2012. aug. 11. 07:50
 2/8 anonim ***** válasza:
valszeg nem az hamisítvány.
2012. aug. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem eredeti.
2012. aug. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hamisítvány:|
2012. aug. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Garancia és számla nincs, azaz biztosan hamisítvány, azon belül is valószínűleg csempészett, illegális áru. Ne vedd meg, mert ha bármi baj van vele, sose látod vissza az árát...
2012. aug. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

itt van olyasmi táska most akciós 8.500 ft... szntem annyit megér h nem megy szét 2 hét alatt. (persze van más színben is)

[link]

2012. aug. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat:)
2012. aug. 12. 09:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Hamisítványok, mert mindegyik csillag mellé oda van írva az eredetire hogy "chuck taylor" de nem értem mit görcsölsz rajta, hogy vaterárol rendelgetsz mértnem mész be egy legends boltba ott tuti nem hamisítványt kapsz. Nemtudom már hányadik kérdés ez, hogy melyek az eredeti converse cuccok.
2012. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!