Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fekete körömlakk fiúknak?

Fekete körömlakk fiúknak?

Figyelt kérdés
Üdv. Használhatnak fiúk fekete körömlakkot, ha az nekik tetszik, vagy ez túl sok? (Van barátnőm. Rock/Punk zenét hallgatok.)

2012. aug. 9. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
hát, ha bevállalod simán, bár szerintem sokan homárnak fognak nézni,de hajrá :D
2012. aug. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bevállalom, csak a tanárok nem tudom mit szólnak rá. :D
2012. aug. 9. 12:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik egyértelmüen,melesleg én is ilyen rock kategóriás vagyok,de mindenképp tudnod kell,hogy a tanári kar előtt egy emó akár az vagy akár nem nekik emó vagy ráadásúl ha eddig nem viselkedtél kihivóbban és most kezded el akkor,egyes tanárok fa****án fogsz kijönni.Ez van.Szntem nem éri meg.
2012. aug. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem tartogasd hétvégére meg nyári szünetre a fekete lakkot. Egyébként meg 2 nap után úgyis lekopik, szóval alkalomra való a sötét lakk, vagy mindig újrafested magad?
2012. aug. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lány vagyok,nekem is szokott fekete lakkal kifestve lenni a körmöm,de egy fiún,hát nem tudom,nekem tuti nem jönne be,de az egyik rocker ismerősöm is festi feketével és mivel jófej ezért nem itélnélek el.

Hát te tudod,én nem válalnám be ha fiú lennék:) Max ha koncertre mész,talán...

2012. aug. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
soha!! ha rocker vagy ha nem!!
2012. aug. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert 1-2 zenésznek jól áll, neked nem hiszem.
2012. aug. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sztem simán mehet a fekete lakk.

Aki elfogad és szeret az fekete körmökkel is szereti fog és elfogadni aki meg nem az így járt.

2012. aug. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!