Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 11 éves kislányomnak "bajusza...

11 éves kislányomnak "bajusza van" pihe, de nagyon látszik. Mit ajánlotok? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
A bajuszkája világosbarna, tehát jól látszik sajnos.
2012. aug. 8. 00:46
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
14 éves kor előtt nem ajánlott szedetni, mert erősödhet. ilyenkor szokták kozmetikusnál szőkíttetni, én ezt ajánlom.:)
2012. aug. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, gyantáztatom és azóta alig nő.
2012. aug. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A gyantázástól nem fog erősödni, éppen ellenkezőleg, mert roncsolja a szörtüszőt, idővel kikopik a szőr.
2012. aug. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

11 évesen ezzel még tökéletesen együtt lehet élni.

Később meg lehet csipeszelni vagy gyantázni.

2012. aug. 8. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
11 évesen valóban qurvára együtt lehet vele élni, biztos nem fogják csúfolni.
2012. aug. 8. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék senkivel kötekedni, de akkor sajnos nem ismeritek a mai 11 éveseket. Az én sulimban más pasiztak ...

Ha valakinek olyan a természete, bármiért képes kicsúfolni a másikat.

De a kérdésre válaszolva:

Szőkítés az egyik megoldás, de lehet, hogyha úgy esik a fény, világít, mert nagyon világos a színe.

Másik megoldás a gyanta, amitől kipirosodik, irritálhatja a bőr, és innentől kezdve egész életében gyantáznia kell.


Ha már gyanta, akkor ilyen legyen, mert nem irritálja a bőrt, nem pirosodik ki.


[link]


A 2. receptet készítsd el, de először csak fél adaggal, mert nem biztos, hogy sikerül.

Nagyon kényes. Ha nem főzöd meg eléggé/túlfőzöd (ami a gyakoribb, mert csak pár pillanaton múlik) dobhatod ki az egészet.


(boltokban is lehet kapni, de nem valami olcsó ... kb. a Veet-el egy árban van)


Remélem tudtam segíteni, majd írd meg, hogyan orvosoltátok problémát! :-)

2012. aug. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Még nem próbáltam a cukorgyantát, de az olvastam, hogy kevésbé durva, mint a normál. Érdemes lenne kipróbálnotok.

Vagy ott egy másik természetes módszer, a "cérnázás". Hamar meg lehet tanulni, nem fáj annyira, mint a gyanta, mégis szép az eredmény. Én régóta így távolítom el a "bajuszom", és teljesen leszedi, ráadásul szinte ingyen van.

http://www.youtube.com/watch?v=u-3jlIagdM8

http://www.youtube.com/watch?v=JRVc6YTSAm4

2012. aug. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok.

Utolsó: ezt ki fogom próbálni! :-)

És igen, a cukorgyanta nem olyan durva, gyerek is kibírja azt a minimális fájdalmat, alig érezni.

2012. aug. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, kifogjuk próbálni a cukorgyantát.
2012. aug. 11. 23:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!