Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » áá! Mit csináljak? (bővebben...

áá! Mit csináljak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

még nyáron amikor fürödtem észre vettem h picit szőrös a hasam. Vagyis pihés és engem ez nagyon zavart és leborotváltam.. aztán megint olyan lett és megint leborotváltam.. aztán most sokkal erősebben nő és úristen úristen úristen. most már nem borotválom mert félek h még durvábban fog nőni! mit csináljak h egyáltalán ne legyen szőrös a hasam és ne is nőjön vissza? max a pihe?

normális válaszokat kérek!

16/L


2012. jan. 7. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hááát... lehet hogy rossz ötlet, de próbáld meg epilátorral kiszedni, és ha párszor kiszeded, lehet h utána nem nőne vissza, vagy szemöldökcsipesszel. Úgy hallottam, hogy többszöri használat után nem nő vissza, ha epilálod.

De javítsatok, ha tévedek.

2012. jan. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az epillálás jó ötlet de iszonyúan fáj!
2012. jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
gyanta
2012. jan. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem fáj az, csak óvatosan kell csinálni.

Illetve nekem nem fájt, persze az első alkalomra mindig azt mondják h fáj, de ha többször csinálod akkor már nem fog.

Tudod, a szépségért szenvedni kell, és ha mégis fájna az epilálás.. hát... pár szál kihúzásáig kibirod, annyira nem vészes.:)

2012. jan. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2012. jan. 8. 21:57

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!