Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » érdemes lenne megvenni?

érdemes lenne megvenni?

Figyelt kérdés

sziasztok:) van egy csaj, aki a blogján árul kiegészítőket és láttam egy órát ami nagyon megtetszett !

nincs karórám, de néha hasznosnak jöhet, hogy ne mondig a telómat bányásszam elő, vagy pl órán nézni h hány óra van stb.. ez a karóra 4000 Ft postaköltséggel együtt, és nem tudom hogy mennyire éri meg.. eddig amilyen helyeken voltam drágák voltak, és nem is akarok nagyon elegánsat, hanem ilyen 'csajosat', de kicsit drágának gondolom de nem tudom, hogy ez jó árban van -e.. láttam máshol is órát de azok olyan gagyik voltak.. mit gondoltok?

17L

[link]


2012. júl. 30. 17:42
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és nektek tetszik?:)
2012. júl. 30. 17:42
 2/9 anonim ***** válasza:
nem is tudom.. nekem nem érné meg mivel nem tetszik, de ezt neked kéne tudnod hogy neked megéri e :) egyébként melyik ez a blog? belinkelnéd légyszi? :)
2012. júl. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

oké jöhetnek még vélemények.. :) köszi :) de am mi nem tetszik benne? priviben küldtem linket..

am túl csicsásat se szeretnék:S

2012. júl. 30. 17:46
 4/9 anonim ***** válasza:
csak nem a stílusom azér nem tetszik :) amúgy nincs baj vele.
2012. júl. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
rendben azt hittem h nagyon csúnya v ilyesmi:DD xd
2012. júl. 30. 17:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha többet nem szeretnél költeni rá, és tetszik, akkor miért ne vehetnéd meg? :)

Nekem speciel annyira nem tetszik, de ha ilyen divatórát szeretnél, nem valami komolyabbat, akkor teljesen jó. :)

2012. júl. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igénytelen, gagyi hatást kelt. Miért nem veszel normális márkát, 6-7 ezerért kapsz már...és nem megy szét pár hónap alatt. Én nem venném meg, de ízlések és pofonok...
2012. júl. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem az én sítlusom de he neked tetszik vedd meg .ennyi :D
2012. júl. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

eléggé hamis guess-nek tűnik...ennyiért meg főleg

de te fogod hordani nem mi, ha tetszik vedd meg

2012. aug. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!