Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miket érdemes megvenni az...

Miket érdemes megvenni az Essencetől? Sokaktól hallottam hogy némelyik terméke nagyon jó.

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom pontosan mire gondoltál, mrmint,hogy arc-, köröm ápolásra, vagy sminkre,de leírom,hogy nekem mi vált be:D.essence no limits volume szempillaspirál <3 imáádom.Essence pure skin színezett hidratáló(nekem ez is bevált, mert puha lesz tőle a bőröm, és egy krémhez képest szépen fed, mattítja a bőrt.)Essence körömlakkok, és körömnyomda.^^Itt van egy oldal:

[link]

amin rákerestem neked az essencere vannak fönt termékek,fönt van hogy mi van bennük, és hogy az mennyire jó a bőrnek, valamint sok vélemény.Én is ezt szoktam böngészni mielőtt megveszek valamit.^^Persze mindenki bőre haja stb. más, de szerintem ami a többségnek segít az jó :D Remélem segítettem valamicskét ^^

2012. júl. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szemhéjpúder jó. szépen csillog
2012. júl. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kőpúder
2012. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amik nálam beváltak:

- Soft Touch Mousse habállagú alapozó

- kőpúder

- szemhéjpúderek

- körömlakkok

- szájfények

- szemhéjpúder ecsetek

- korrektor stift

- ecsetes folyékony korrektor

- por pirosító

- rúzs

- körömmatrica

- tégelyes ajakápoló

- szemhéjalapozó

- kézkrém


Ami nem vált be:

- szempillaspirálok (All Eyes On Me, multi-action false lashes - mindegyik rettenet rossz volt)

- körömlakklemosó

2012. júl. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. júl. 25. 09:42
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem csak a körömlakk vált be

a szemfestékeinek is szép színei vannak, viszonylag tartósak is de nekem sajnos begyullad tőlük a szemem de ez nem a termék hibája

2012. aug. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!