Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szalonban tetováltassunk vagy...

Szalonban tetováltassunk vagy háznál? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 09:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nem vagyok tele előitéltekkel...csak épp erre vagyok kiváncsi,hogy ki melyiket választja és miért.Ennyi.

És köszönöm a válaszokat,de vonatkoztasunk el a páromtól...az alap kérdésre koncentráljunk

Köszi mindenkinek!

2009. júl. 19. 12:46
 12/18 anonim ***** válasza:
Értem. Remélem előbb-utóbb sikerül neki összeszednie a pénzt, ha tényleg tehetséges, és tud nyitni egy szalont (már ha akar) :) Az a válaszoló voltam, aki kérdezte, hogy miért nincs szalonja.
2009. júl. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Nekem a szalon jött be, nem fájt, egy nap alatt lehámlott és két éve gyönyörű, nem fakul és ha újra kell húzni azt már ingyen csinálják
2009. júl. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Örülök neki,hogy elégedett vagy a tetkóddal.Szerencséd van,hogy abban a szalonban,ahová jársz,ingyen javítanak.

Mert a mi környékünkön lévő szalonokban a javításért is pénzt kérnek...((

2009. júl. 20. 07:52
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jókívánságokat...igen,szeretnénk egyszer odáig eljutni,hogy szalont nyithassunk....de őszintén megvallva ez csak egy álom marad:(
2009. júl. 20. 07:54
 16/18 anonim ***** válasza:
én írtam, hogy mindenképpen szalon. és hogy fejtsem ki a miértet? nagyon szívesen. egyszerűen azért,mert ott a papírja, hogy az egy legálisan működő vállalkozás. persze ennek semmi köze a tetkó minőségéhez, de nekem akkoris szempont. nekem egy szalon azt sugallja, hogy az illetőnek sok a kuncsaftja, szívesen mennek hozzá. és remélhetőleg nem tegnap kezdte. lehet előítélet, de nekem mondhatnák, hogy te, megcsinálják ám neked xy-nál háznál fele áron, nagyon tuti lesz, a világ minden pénzéért sem.
2009. júl. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Várom még továbbra is az érveket....

2009. júl. 21. 14:27
 18/18 anonim ***** válasza:

mindenképp szalonban tetováltatnék. Fontos hogy legyen papírja, különben ki bízik meg benne rajtad kívül?

plusz ha valaki szalonban dolgozik arról lehet tudni hogy sok vendége van, legálisan működik a vállalkozás, adózik, stb, ezért drágább. De ilyen kényes kérdésben mindenképp szalon. Pl műkörmöztetni elmennék házhoz is, ha nem lesz szép max lereszelem. De a tetoválás más. Te se vetetnéd ki a vakbeled egy ügyes havernál aki 5ös volt bioszból.

2010. ápr. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!