Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szalonban tetováltassunk vagy...

Szalonban tetováltassunk vagy háznál? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 09:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
mindenféleképpen szalonban mert háznál nem biztos hogy megvannak a higéniai körülmények. biztos ami biztos. :) én piercinget csináltattam háznál. minden csak jó nem sült ki belőle :D
2009. júl. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
ha láttad az illető munkáit, és nagyon meggyőzőek, akkor inkább háznál. komfortosabb=) nem hiába esküsznek sokan haver tetoválóra, rengetegen nagyon tehetségesek,de nincs szalonjuk. ja,és pár szalonban nemis túl jók. (látva a sok ismerősön)
2009. júl. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Igazság szerint azért tettem fel ezt a kérdést,mert a párom is tetovál,itthon...steril tűkkel,gyári géppel,kitünő tintákkal.Igaz nincs papírja róla,de jóval tehetségesebb,mint sok olyan ember,akik a szalonokban dolgoznak!!

Sokkal inkább a tehetség számít s nem a papír...

És sok olyan tetoválást javít,vagy éppen tüntet el,amit a szalonokban csinálnak,egetrengető összegekért!

Szóval mielőtt varratnátok,győződjetek meg róla hogy hol és kivel csináltatjátok,mert nem biztos,hogy jobban jártok a szalonnal.A házi tetoválás is lehet higénikus és még anyagilag is jobban jártok.Tehát MÉRLEGELJETEK!

2009. júl. 16. 12:30
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
ha megbízol a párodban és ez tényleg így van ahogy leírtad, hogy tehetséges, ügyes stb, akkor én a háznál tetoválást választanám. a párodban jobban is bízol mint egy ismeretlen tetoválóban.
2009. júl. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

utolsó félreértetted amit írt a kérdező szerintem. ö nem akar tetováltatni csak felmérni hogy ki mennyire hajlandó háznál tetováltatni

ha télleg tetováltatni akarna sztem biztos megcsináltatná a barátjával nem is kerül annyiba

2009. júl. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
én a sajátomat szalonban csináltattam és a következőt is ott fogom. nem csináltatnám háznál, nem bízok az ilyenben, még akkor se ha mindent tökéletesen csinál.
2009. júl. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Látjátok?épp ezekről az előítéletekről beszélek...Akkor is ott csináltatod,ha minőségileg is szarabb és a pénztárcádat is jobban megterheli??Érdekes gondolkodásmód......

Miért ez a véleményed?Kifejtenéd?

2009. júl. 18. 17:53
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

De azt magyarázd el, hogy akkor most ezt a kérdést azért tetted fel, hogy a házi tetoválósoknak lobbizz? Felteszel egy kérdést, kéred a tapasztalatokat, utána letámadod az embereket, hogy tele vannak előítéletekkel, és ezt meg azt kellene választaniuk. Szerintem nem kéne felelőtlenül ennyire térítgetned, mert nem vállalhatsz mindenkiért felelősséget, aki otthon tetovál. Lehet, hogy pont a te párod olyan, aki tényleg minden szabályt betart, de közel sem biztos, hogy mindegyikük ilyen, az meg kicsit káros mulatság lenne, ha tesztelné őket. Azért egy nagyobb szalonban meg valószínűbb, hogy odafigyelnek ezekre a dolgokra, hogy például steril legyen a tű.


Amúgy azt áruld már el, hogy ha a párodnak ennyire tökéletes az összes eszköze, és tényleg extra szuper, akkor miért otthon csinálja? Nem gúnyolódásból kérdezem, tényleg érdekelne.

2009. júl. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én szalonban csináltatnám. Ez nem előítélet, de ha nem ismerem az illetőt, aki a házi tetkót csinálja, akkor milyen alapon várható el tőlem a bizalom? Hiszen se papír, se bizonyítottan steril környezet... Ha jó ismerősöm és tudom, milyen körülmények között tetovál és tudom, hogy jól is dolgozik, akkor valószínűleg megbíznék benne, lehet ott csináltatnám, de ennek most tényleg semmi értelme, hogy felteszed ezt a kérdést és csak egyféle választ fogadsz el rá, a többit elítéled, ezek szerint neked vannak előítéleteid. Hisz annyi mindentől függ, hogy szalonban vagy háznál csináltatná az ember!
2009. júl. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

egy az én nem lobbizom.Kettő az,hogy tényleg az emberek véleményére vagyok kiváncsi.A harmadik pedig az,hogy a szalonba sem ismered azt,aki varrni fog.

Hogy miért itthon varr?Azért mert ahhoz,hogy egy szalonba kezdjen el dolgozni,ahhoz pénzz kell...és ismerettség nem kevés.Sőt,ha szalont szeretnénk nyitni,amin már régóta gondolkozunk,ahhoz meg milliók kellenek.

Ne értsétek félre,senkit nem akarok eltéríteni...csak a véleményekre vagyok kiváncsi,érvekre...

Az,hogy a párom varr,csak egy példának hoztam fel....

2009. júl. 19. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!