Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen kezdő sminket ajánlotok...

Milyen kezdő sminket ajánlotok? 13/l link is jöhet;D

Figyelt kérdés
Eddig is nééh asminkeltem magam, de csak minimálisan -szájfény, pirosító, szempillaspirál, szemceruza korrektor szem allat, patikar - de csak ennyi...alapozót és púdert nem akarok használni, sem szemhéjalapozót...névnapomra(csütörtökön) kapok egy pirosítót, szemceruzát tusz és szemhéjpúdert és eddig is volt szempillaspirálom, korrektorom, szájkontúrceruza... szóval ezekkel milyen nem túl durva és nehéz sminket ajánlotok? és ezeket a sminkvideókat láttam főleg: http://www.youtube.com/user/dorkasminkel?feature=results_main
2012. júl. 24. 12:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
62%

Te már most jobban sminkeled magad,mint Én magamat.



23N

2012. júl. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
őt csak találtam a neten, de velem egyidős... [link]
2012. júl. 24. 20:46
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyszerű. És valószínű megfog lepődni,ha egy csoport kisebbségi az utcán sötétedéskor megtalálja és végigmegy mindegyik rajta...a pedofilokról meg ne is beszéljünk! Legyetek már gyerekek! Azok vagytok! Nyugodjál meg, betöltöd a 18-at és az évek hármasával fognak telni. Munka, derékfájás, sztressz, bunkó főnök, flegma munaktárs, nincs benzin a kocsiba, újabb 30 ezres gázszámla, csak kenyér meg vaj van itthon, a fizetésed 80 ezer. Örüljél,hogy még babázhatsz! ÉS vana ki eltartson...mert előbb utóbb a sminket is magadnak kell madj megvenni.



23N

2012. júl. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 csányikata válasza:
100%

Szia!

Én is adnék egy tippet: tanulj meg írni.

2016. júl. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!