Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen kezdő sminket ajánlotok...

Milyen kezdő sminket ajánlotok? 13/l link is jöhet;D

Figyelt kérdés
Eddig is nééh asminkeltem magam, de csak minimálisan -szájfény, pirosító, szempillaspirál, szemceruza korrektor szem allat, patikar - de csak ennyi...alapozót és púdert nem akarok használni, sem szemhéjalapozót...névnapomra(csütörtökön) kapok egy pirosítót, szemceruzát tusz és szemhéjpúdert és eddig is volt szempillaspirálom, korrektorom, szájkontúrceruza... szóval ezekkel milyen nem túl durva és nehéz sminket ajánlotok? és ezeket a sminkvideókat láttam főleg: http://www.youtube.com/user/dorkasminkel?feature=results_main
2012. júl. 24. 12:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
13 évesen sehogy
2012. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
akk nem ebben a világban élsz, nem vagyok plázacica, sem ilyesmi, csak kérdeztem...vannak ismerőseim akik úgy sminkelik magukat mint egy modell, sőt...én nem olyan akarok lenni, ez egy szimpla kérdés volt...
2012. júl. 24. 12:47
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
azok rondák és így akarnak szépek lenni és de itt élek és nem azt mondtam hogy sose csináld,hanem hogy 13évesen ne min 16-tól
2012. júl. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
najó..nem fogok vitázni nem minden napra szeretnék, hanem alkalmakra,de ha nem tudsz értelmes választ adni, akk nem kell válaszolni..
2012. júl. 24. 12:54
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
én tudok csak elmondtam a véleményem más is ezt mondja majd (legtöbb biztos)
2012. júl. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de azt kell mondanom, hogy felesleges. Egy lány természetesen a legszebb, főleg fiatalon. De ha nagyon akarsz sminkelni, akkor valami nagyon egyszerűt és természetes színeket használj. Barna, fekete.
2012. júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ha tudsz, akk légyszíves adjál!:)
2012. júl. 24. 13:10
 8/14 anonim ***** válasza:
2012. júl. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem 13 évesen napi szinten nem kellene sminkelned. A pattanásokra oké egy kis korrektor, de ez elég is. Ha van valami különlegesebb alkalom, akkor jöhet a szempillaspirál, pirosító, szájfény/rúzs (de csak halvány!!!) szentség. Ennél többre neked még nem lehet szükséged. Majd eljön az idő a gimiben vagy akár még később, amikor kicsit többet is megengedhetsz magadnak.


Egyébként szerintem nézd át az írásaid mielőtt elküldenéd őket, mert kicsit nehézkesen érthető a sok félregépelés és helyesírási hiba miatt...


22L

2012. júl. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Szia!

Kösz a tippeket de én is adnék egyet, mielőtt válaszolsz olvasd el az addigi válaszokat és kommenteket is!:)

;D

2012. júl. 24. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!