Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Www. Ekszerweb.com -ról...

Www. Ekszerweb.com -ról szeretnék rendelni, de nem tudom hogy mennyire igaz, ami oda le van írva!?

Figyelt kérdés
Esetleg ha valaki már rendelt onnan,mennyire volt megelégedve, vagy szerintetek mennyire biztonságos ilyen helyről rendelni?

2012. júl. 23. 23:33
 1/1 anonim válasza:

A facebook-ról: szép napot mindenkinek épp hozta a postás a nyeremény fülbevalót képet estefelé teszek fel nagyon szépen köszönöm és ajánlom mindenkinek ezt az oldalt és nem KAMU oldal !


A tegnap esti negatív tartalmú hozzászólásokkal ellentétben csak pozitívan tudok nyilatkozni a webáruházról. Egy hete adtam fel a megrendelésemet és ma már kézhez is kaptam a csomagot, privát üzenetben történő érdeklődésemre pedig gyors választ kaptam. Saját tapasztalatra hivatkozva ajánlom az Ékszerwebet a rosszindulatú hozzászólások alapján esetlegesen kétkedőknek! :)


Ma megérkezett postán a nyaklánc amit rendeltem. Múlt hét csütörtökön fizettem és máris a nyakamban lóg. Köszönet a gyorsaságért és nagyon tetszik.


Csak ajánlani tudom! Kattintsatok sokan az Ekszerwebre !

2012. szept. 4. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!