Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fülporcban lévő piercingeknél...

Fülporcban lévő piercingeknél meddig normális a sebváladék?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta megvannak, és napi 3x minimum tisztogatnom kell az ékszereket.

Nincs begyulladva, de érzékenyek. Nem gennyről, csak normál sebváladékról beszélek, de kezd aggasztani hogy ez normális-e.

(helix -4hónapos, tragus - 3hónapos, helix 2-hónapos)



2012. júl. 15. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is így vannak és sztem normális. Érzékenyebbek, mert nem nagyon tudsz úgy feküdni, hogy ne feküdj rájuk. Sztem ezért nem tud maximálisan meggyógyulni. De nekem is szokott néha. Úgy hallottam másoktól is, hogy 100%-osan nem fognak meggyógyulni, pont amiatt amit fentebb írtam. Ha időnként lekezeled nem lesz semmi baj.
2012. júl. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Úgy gondolom, hogy minden ember máshogy gyógyul.De nincs igaza az elöttem kommentelőnek, mert nekem is porcban van és teljesen meggyógyult.Kb 2 hét kellett hozzá és mintha hónapok óta ott lennének.Semennyire nem érzékeny és semmi bajom nincs velük.Van az orromban is, az is porc ugyebár, nekem az is cirka 1 hét alatt meggyógyult, de a nővérem pl ha jól emlékszem másfél hónapig nyüglődött vele.A nyelvemmel meg abszolút nem volt semmi bajom,már aznap mikor csinálták simán vacsoráztam, pedig aztmondták szenvedni fogok min.3 napig, na nekem ez is elmaradt.

Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikeredett, csak példaképp akartam leírni. Nekem egyikkel sem volt semmi bajom, de a közelemben lévők volt aki nagyon :)Betadinnal is kenegeted?

2012. júl. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Octeniseptet használok.


Tényleg nem tudok úgy aludni hogy ne feküdjek rá, mert mindkét oldalon van. Mindig azon az oldalon fekszem, amelyik éppen kevésbé érzékeny, de reggelre elalszom rendesen a fülem.


Talán ott rontottam el, hogy nem hagytam időt az egyik oldalnak begyógyulni, már szúrattam is a másik oldalon.

2012. júl. 15. 20:43
 4/7 anonim válasza:

Nekem is van mindkét oldalon.Pár nap különbséggel csináltattam.Esetleg lehet ki akarja dobni a szervezeted?Nekem volt amit először kidobott, de utána nem,pedig ugyanoda lett rakva(porc).

Fertőtlenítsd, kenegesd aztán csak lesz valami.

2012. júl. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szerintem kidobni nem akarja a szervezetem, akkor gondolom gennyesedne, meg fájna. Most csak simán érzékeny ha ráfekszem vagy tisztítom, de ha nem piszkálom nem fáj, nem piros, nem gyulladt.


Nagy baj végülis nem lehet. :)

2012. júl. 17. 16:03
 6/7 anonim válasza:
Baj szerintem tuti nincs :) Ha ki akarta volna dobni a szervezeted akkor már nem lenne ott.Nekem ez pár nap alatt lezajlott.Még a seb ottvolt a helyén és már mentem is rakatni a másikat :) Hááát meg kell mondanom, hogy igen buta nézéseket láttam mikor mondtam, hogy ugyanoda kéne rakni mert kidobta :), meg meg is kaptam, hogy ne legyek hülye mert tuti ki fogja dobni megint ha már egyszer kidobta.Ééés láss csodát :) nem dobta ki többször :).Szerintem légy kitartó, kenegesd, kezelgesd aztán csak meggyógyul teljesen.
2012. júl. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam úgy aludni pár napig hogy ne nyomjam el a fülemet annyira és láss csodát nem váladékozik olyan erősen. :) Tehát ez volt a probléma.
2012. júl. 22. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!