Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki leirná nekem hogy is...

Valaki leirná nekem hogy is végzik mükörömépitésnél a körömágyhosszabitást? És milyen anyagok kellenek hozzá?

Figyelt kérdés
nekem alapbol nagyon picik a körmeim, itthon épitem magamnak, igy kiváncsi lennék hogy is kell! Köszönöm...
2009. júl. 12. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

írt be google-be, hogy step by step körömágyhosszabbítás, és az sok linket kidob, de itt van pl egy: [link]

hajrá-hajrá:)

2009. júl. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi! ezt már probáltam... semmi hasznos nincs.. azért köszi:)
2009. júl. 17. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:

(előző vagyok)

akkor ha a google nem segített, akkor leírom :)

venned kell körömágy hosszabbító zselét. abban különbözik a sima zselétől, hogy olyan szine van, mint a körömágyadnak.így ha hosszút szeretnéd, vagy rövid a körömágy, akkor tudsz csalni. tehát:

felteszed a sablont a körmöd alá. aztán felviszed a körömágyhosszabbító zselét.

kialakítod a mosolyvonalat, a és innen már olyan, mint rendes esetben. lefeded, egy sima zselével.

és ugye nem felejted el bolyhosítani a legelőször a körmödet, fertőtleníteni, stb .

ha van még kérdés, írj mailt ha gondolod.privátot tudsz:)

2009. júl. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak azt nemtudtam,hogy van külön körömágyhosszabitó zselé! Hiszen zselébe van rózsaszin de gondolom az egy erösebb szin! Mégegyszer köszi! :)
2009. júl. 18. 23:12

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!