Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb alapozó?

Melyik a legjobb alapozó?

Figyelt kérdés
Ki milyet használ? Bevált? : )

#alapozókérm
2012. júl. 11. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Manhattan Perfect Adapt! Legalábbis szerintem :) Nagyon bevált, könnyű az állaga, nem nehezíti el a bőrt, jól fed, mattít is, természetes hatása van, múltkor komolyan el kellett gondolkodnom, hogy fel kentem-e már :) Tapintásra azért érződik, de látszódni abszolút nem látszódik, csak akkor, ha nincs leradírozva az arcbőr, és elhalt a felső hámréteg.

Na jó, nem ajnározom, de nézd meg Krémmánián, 5ből 5 pontot kapott. Jó, biztosan a Mac és társai jobbak, de nem adok ki egy alapozóért 8ezer forintot, és gondolom sokan mások sem :)

19L

2012. júl. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, sokat segítettél :) ki fogom próbálni:)
2012. júl. 11. 18:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha alapozo akkor nekem van par, ami bejott.

Pl a Max Factorbol ah Xperience meg a Miracle Touch is. De olcsobbak kozul a Catrice Infinte Matt ami tetszett, foleg hogy nagyon vilagos arnyalatban is beszerezheto.

A Maybelline Satin Dream vagy mi volt a neve...na az is jo volt, de szerintem ez megszunt.:/

En mar csak szinezett hidratalot hasznalok...teljesen meg vagyok elegedve. Olyan szep igy is a borom...eleg ez a fedes. Abbol a Garnier BB jott be meg az Essence Pure Skin szinezettje. Az mattosit..es nagyon olcso :) 6-700 Mullerbe.

A Catrice amugy 1900.

Max Factor dragabb..3-4000.:/ Garnier BB 2000 ft korul.

Maybelline 3000...de az a gyanum, hogy mar megszunt.

2012. júl. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy leírtad :))
2012. júl. 12. 14:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a Manhattan Powder Mat-ot mondanám a számomra legjobb alapozónak, bár még drágábbat nem próbáltam, de ez szinte tökéletes a nagyon zsíros bőrömre. Sokaknak gondja ennél az alapozónál, hogy maszk hatású és nem tudja egyenletesen elkenni, de szerencsére ezzel nekem nincs gondom, és nagyon jó, hogy elég belőle egy nagyobb borsónyi és mindent elfed. Nagyon sokáig elég! De tényleg nagyon sokáig! Nem csomósodott össze az arcomon, nem folyt le, persze kell újrapúderezni, de hát ez minden alapozónál megvan. Nagyon sokat tudnék még róla áradozni, de szerintem ennyi elég lesz. :)
2012. júl. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)) Örülök, hogy neked bevált :)
2012. júl. 17. 12:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyet vettél?
2012. júl. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!