Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok! Számotokra melyik...

Csajok! Számotokra melyik (márkát tekintve) a legjobb a következőkből: alapozó, szempillaspirál, szemceruza, szemhéjpúder?

Figyelt kérdés
Én mindig miss sporty-s szemcerkát veszel mivel viszonylag olcsó de a minőségével nem vagyok teljesen elégedett. Nagyon hamar elkenődik a szemem fölött és alatt, pláne ha meleg van ... :( Szempillaspirálokat tekintve maybelline waterproof szempillaspirált használok, szerintem nagyon jó! Az alapozó a másik olyan dolog, amelyből eddig még nem igazán találtam meg az olcsó, de jó minőségűt! Szemhéjpúderből még eddig nem mertem "bevásárolni" mert nem nagyon vagyok jártas a sminkelésben és nemtudom milyen márkájú szemhéjpúdert érdemes venni, ami szépen mutat, de szeretnék azt is használni. (néha napján amikor van valamilyen különlegesebb alkalom) Írjatok bátran, várom a véleményeket! :)
2012. márc. 5. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapozó... Nekem a Maxfactor Second Skin az eddigi legjobb választásom. Tartós és láthatalan (persze eltűnteti, amit el kell:).

Spirál... a Maybelline spirálokat szeretem én is, abból is a Volume Express-eket.. nem csomósodik össze, anélkül is használható, hogy előtte forróvízbe kéne tennem a tubust.. és szépen szétválasztanak. De spirálból (mint pl. alapozóból is) ugye mindenkinek másféle jön be a kül. pillák miatt...

Szemceruza... Mindegyik kenődik végülis, nekem legalábbis nagyon minimálisan... Én csak az alsó vízvonalra használok ceruzát (máshol tust), de rögzítem vagy szemhéjpúderrel, vagy púderrel, és úgy nem mászik sehova melegben sem...

Szemhéjpúderből pedig az essence-ek jók, ha olcsóbbakat keresel.. intenzívek a színek, szép pigmentáltak alapozás nélkül is, de azért alapozva vagy vizes ecsettel adják ki azt a színt, amilyenek a tégelyben. Egyébként nem kell feltétlenül tiritarkára kifestened a szemed, szóval nem csak különlegesebb alkalmakkor festheted ki a szemhéjad.. :) Vannak nagyon szép, visszafogott bézs, barna stb. földszínek pl. :)

20N

2012. márc. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

alapozót, szemceruzát és szemhéjpúdert nem használok.

szempillaspirál: Maybelline

[link]

2012. márc. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 TijuMK ***** válasza:

alapozóból őt használom: [link]


szempillaspirál: [link]


szemceruza:(avon) [link]


szemhéjpúder: igazán kedvenc vagy legjobb számomra nincs, jobban szeretem a folyékony szemfestékeket

2012. márc. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

alapozó: maybelline affinitone (1500-2300 ft között)

szempillaspirál: maybelline great lash ( 1000 ft)

szemceruza: essence (700 ft)

szemhéjpúder: miss rose márkájú (290ért vettem)

szeretem ezeket, nekem ezek jók : )

2012. márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Alapozó:maybellinr Affinitone

Szempillaspirál:Maybelline:Falsies

Szemcerka:Oriflame/S-he

Szemhéjpúder:S-he/Manhattan

2012. márc. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ONE by ONE volum' EXPRESS -szempillaspirál ;)
2012. márc. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Alapozobol:

Ami regen bejott az a Max Factor: Xperience, Miracle Touch

Maybelline: Satin Liquid Dream (vagy valami ilyesmi)

Catrice: Infinite Matt

DE! en amr csak szinezett hidratalot hasznalok. Abbol pedog az Essence Pure Skin vagy a Garnier BB jott be.

Szemceruza:

Essence: I love Rock. Olcso es szerintem eleg tartos vizvonalon, na meg nagyon szep fekete.

Szenpillaspiral:

Maybelline : Colossal, Essence: I love Extreme, akkor a narancssarga csomagolasu. Illetve a Lovely: Pump up :)

Szemhejpuder: ezt ritkan hasznalok..nincs is sok...:/

Inkabb a pirosito ami meg fontos nalam meg a ruzs/szajfeny!:)

Pirositobol most az Essence Vampire's Love gel allaguja a kedvencem.:) vagy a Miss Rose krempirositoja...es meg van par.

Ruzs:

Ebbe bele se kene kezdenem..nagyon sok kedvenc van.:) Parat azert leirok.

Rimmel - One of a Kind

Miss Sporty - Mascarade

Catrice - Be natural

Essence - All abou cupcake

Avon Color Trend - Pink Sunrise

Amway Beautycycle - Sunshine

Catrice Revoltaire kollekcio - Colour Bomb es a Bloody Red

Alverde - Tanju es a Kathrin

szajfenybol is akad...de most azoknak nem jut eszembe a nevuk.:) de az Essence Stay With Me a kedvencek kozott van.:) Abbol is pl a My favorite milkshake!<3 :) vqgy a Trendsetter is szep.:) A regi sun clubos korall szinu szajfeny is gyonyoru.:)

A Catrice szajfenyei ami meg nagyon jo.:))

Koromlakk: foleg Essence Color&Go.:)

Puder: Manhattan porpuder

Bronzosito: Essence Sun Club vilagosabb

Highlighter: Essence Circus kollekcios :)

Tus: Essnce gel allagu (fekete, lila, zold...mind a harom szep) illetve a Catrice liquid eyelinere...:) tartos es konnyen pemoshato..nem kell agyon dorzsolni...igaz nem is vizallo..de nalam birja a strapat.


Ja es az Essence Vampire's Love kollekcios ajakszinezok is jok...foleg a pirosas...iszonyat tartoos.:)


Na ez jo hosszu lett.://

2012. júl. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!