Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináljak a parfümmel?

Mit csináljak a parfümmel?

Figyelt kérdés
Kaptam ajándékba egy parfümöt, de amikor kinyitottam láttam hogy nincs meg a teteje, hiányzik az a része amivel fújni lehet. (a parfüm egyébként be volt csomagolva, nem hiszem hogy bárki is használta volna előttem) Azt így is érzem hogy nagyon jó illata van, ezért nem szeretném kidobni. Mit lehet vele csinálni?
2012. júl. 9. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
van esetleg más parfümöd ? egy olyat, ami már kifogyott, levehetnéd azt a részét és átnyomhatnád a másikra. hátha jó rá...sajnos mást nem nagyon tudok ajánlani. de remélem azért segítettem ... :)
2012. júl. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Sajnos ezzel nem lehet mit csinálni. Dísznek azért jó lesz :)
2012. júl. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

egyre kevesebb ilyet lehet kapni, de igen, vannak olyan kölnik, amiken nincs szórófej

mondjuk az Avonnak is vannak ilyen húzásai, hogy egy-egy illatot meg tudsz venni olcsóbb, szórófej nélküli kiszerelésben


1. vagy keresel egy régi, kiürült parfümös üveget és átteszed a szórófejet/áttöltöd a kölnit

2. vagy használod így, ujjal vagy pálcikával a kellő helyre pöttyintve

2012. júl. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam másik parfümről leszedni, de egyelőre nem bírtam lecsavarni :(
2012. júl. 9. 18:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekm is van ilyenem. Én úgy szoktam, hogy a nyakát ráborítom a nyakamra, egy picit eltávolítom az egyik sarkát a nyakamtól /nem nagyon/, és akkor ki folyik. De tehetsz az ujjadra, és azzal is "ecsetelheted".

Vagy a Müllerben veszel kis 5-10 milis parfümüveget, és átöntögeted abba, azon van fújó fej.

2012. júl. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de hogyan lehet átönteni? annyira vékony az a cső, hogy semmi sem jön ki rajta...
2012. júl. 9. 20:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy milyen parfüm ?
2012. júl. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ilyen: [link]
2012. júl. 12. 11:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!