Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Be merjem vállalni a nyelvpier...

Be merjem vállalni a nyelvpiercinget? Részletes leírás lejjebb.

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok,több éve szeretnék nyelvpiercinget.Nem divatból,valójában csak azért mert nekem tetszik.Megoszlanak a vélemények ezzel kapcsolatban,szüleim nagyon ellenzik,már csak azért is mert színészi pályán kezdtem mozogni,és szerintük a beszédem minősége egyértelműen romlani fog.Nos arra gondoltam hogy esetleg megcsináltatnám barátnőmmel,és ha más nem nyár végén kiszedem..1 hetet lennék távol otthonról(barátnőmnél tudnék aludni) annyi idő alatt szerintetek be tud gyógyulni annyira hogy meggyőzzem szüleimet hogy semmi probléma sincs vele?:) Sokat olvastam róla,fertőtlenítést megoldom,jegelem,kamilla tea,betadine,stb. Az evés kérdéses,meg a beszédminőség..Nagyon zavaró beszéd közben? Megéri megcsináltatni ?:) Előre is köszönöm!
2012. júl. 8. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:

A legnagyobb hülyeség ha egy barátnőre akarod bízni hogy megcsinálja, fogalmatok nincs hogy és hova kell szúrni pontosan. Ráadásul a nyelv elég vastag, nem könnyű átszúrni, vérezni fog, elcsúszhat a tű a nyelveden, ez k*rva veszélyes. És tévedsz ha azt hiszed veled nem történhet semmi rossz. Lehet életedben nem érzel majd semmilyen ízt egy rossz szúrás miatt.

Persze most csak a legrosszabb eseteket írtam le, de megtörténhet. Az tuti hogy legalább 2-3 hétig nem tudsz majd rendesen beszélni, bár van aki később is selypít miatta. 1 hét alatt nem fog teljesen begyógyulni.


Ha mindenképp nyelvpiercinget akarsz akkor piercingessel csináltasd egy jó helyen. Ennyire azért legyél igényes...

2012. júl. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kicsit félreértettél,mondjuk visszaolvasva valóban furcsán fogalmaztam.Természetesen piercernél szúratnám,csak barátnőm is szeretne piercinget így ő is szúratna velem együtt(ő köldökbe szeretne) :)
2012. júl. 8. 16:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem van benne valami, valahol igazuk van a szüleidnek. Amúgy én rég óta akarok nyelvpiercinget, de nem merem bevállalni, mert hiába piercer ide vagy oda, volt nem egy, nem két eset, mikor valakinek lelohadt a nyelve, vagy úgy bedagadt, hogy majdnem megfulladt, esetleg egy életre elvesztette az ízérzékét.

Persze ez csak a szélsőség, mivel több tízezreknek van, és semmi bajuk nincs vele.

1 hét alatt szerintem megtud gyógyulni, ha rendesen kezeled, figyelsz rá, öblögetsz étkezések után stb.

2012. júl. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem próbáld ki, ha nem tetszik, nyálzol, és nem tudsz rendesen beszélni, enni, még mindig ki tudod venni. Nekem van egy ismim, akinek van, és amíg nem mondta, nem tűnt fel, nem nyálzott, kajál, beszél rendesen, ízeket is érez. :)

16/L

2012. júl. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Beszúrás után én kb. 3-4 napig beszélni, enni nem igazán tudtam, utána mondhatni minden rendben volt vele. Egészen addig, amíg egyszer lázas beteg nem lettem, ettől a nyelvem is iszonyatosan feldagadt és fájt, így végleg kivettem a piercinget.

Így visszagondolva egy baromság, semmi haszna nem volt, főleg mivel nem is látni.

2012. júl. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem van nyelv piercingem,csak addig sejpítettem egy icipicit amíg el volt zsibbadva.Szúrás után egy órával már rendesen tudtam beszélni,észre sem vették sokan.Enni is ugyan úgy tudtam,beszéd közben sosem zavart.Nekem megérte megcsináltatni,nagyon szeretem.:)
2012. júl. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!