Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti mennyire tartjátok fontosna...

Ti mennyire tartjátok fontosnak egy lánynál, hogy minden nap sminkelje magát?

Figyelt kérdés
Itt most elsősorban nem csak fiúk véleményére vagyok kíváncsi, (vagyis arra is, hogy mennyire fontos nekik, ha megnéznek egy lányt) de a lányok is érdekelnek.. ti minden nap sminkeltek, milyen erősen, miket használtok..? :DD
2012. júl. 6. 08:06
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Szinte soha nem sminkelek. Visszatetsző a mindig kimaszkírozott nő. 25/nő
2012. júl. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nálam alkalom függő. ebben a melegben max alapozó és spirál,de ha buli vagy valami alkalom, akkor szoktam feltűnőbb sminket csinálni.
2012. júl. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nyáron semmit sem használok, még alapozót sem, mert szépen lebarnult az arcom, és nincsenek rajta bőrhibák, így fölöslegesnek találom eltömíteni a pólusokat... ráadásul elég sötét a hajam és a szemöldököm-szempillám, így még arra sincs szükség, hogy kihangsúlyozzam őket, hangsúlyozzák azok magukat.

Ha alkalom van, buli, vagy a munkahelyen valami összeröffenés, akkor is csak nagyon halványan sminkelek, mert nálam pont az lenne furcsa az emberek számára, ha feltűnőbb lenne a maszkírozásom... így legalább nem félek attól, hogy akinek megtetszem, az utána csalódik bennem, ha lehull az álarc, vagy reggel meglát smink nélkül. Nem is érzem jól magam benne, feszélyez, hogy nem dörzsölhetem meg a szemem, ami ebben az allergiás időszakban főleg fontos szempont :-S

Télen néha kicsit alapozót használok, vagy egy kis szájfényt és szempillaspirált, de hétköznapra mást sosem.

30/N

2012. júl. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Pólus:A mágneses térben szabadon mozgó rúdmágnes a vonzó erőhatás következtében meghatározott irányba áll be. A földrajzi északi sarok irányába mutató pólust északi pólusnak, a földrajzi déli sarok irányába mutatót déli pólusnak nevezzük.


Pórus: (itt) A pórusok apró, alig észlelhető mirigyek a bőrön, az epidermiszen elhelyezkedve. Ezeken a mirigyeken keresztül távozik az izzadság és faggyú a testből.

2012. júl. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én sminkben sokkal jobban érzem magam mint anélkül. Az alapozó nálam a minimum, így nyáron az+egy kis szempillaspirál szokott lenni rajtam. Nekem nem barnul le egyáltalán a bőröm, nem is nagyon napozhatok mert 10 perc alatt leégek. Télen, hidegebb időben van amikor tussal is kihúzom a szemem+szájfény, halvány rúzs. Ha itthon vagyok egyáltalán nem sminkelek (kivéve ha jönnek vendégek).
2012. júl. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
vékony a bőröm ezért eres a szemhéjam (elég feltűnően) és minden nap szemhéjalapozót használok ezen kívül korrektort és spirált, ha valami alkalomra (buli, randi) megyek akkor sötét barna vagy szürke festékkel vékonyan kihúzom a szemem. de amúgy nem halok bele, ha valamit kihagyok egyik nap
2012. júl. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Korrektor a szemem alá, mert ott mindig méretes karikák vannak, ha kialszom magam, ha nem. Meg még az 1-2 bőrhibára is rakok. Aztán szempillaspirál, és néha szemöldökceruza, mert nagyon világos, szinte szőke, és az elég furán néz ki a (természetes) sötétbarna hajamhoz.
2012. júl. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egy nönek minimum egy kis szemceruza es spiräl, minden nap. Meg ha csak a szemetet viszi le, akkor is. De minden alkalomhoz mäs illik, tehät pl. egy eskuvöre illik egy kicsit jobban kirittyenteni magät egy nönek. De az is csunya ha hullik rola a vakolat, meg csurog a szajarol a szajfeny. En azert sminkelek, hogy kihangsulyozzam ami szep, nem azert hogy a sminkemet bämuljäk. Nem vagyok en papagäj, vagy diszpinty.
2012. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja meg az lemaradt, hogy visszataszito lätväny a 40 fok melegben vastag alapozot viselö nö.
2012. júl. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
17f , az nem tetszik aki sminkeli magát najó nagyon minimális belefér de nem támogatom
2012. júl. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!