Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Köldök pc szúrásnál tényleg...

Köldök pc szúrásnál tényleg jobban gyógyul később be a seb, mint lövésnél?

Figyelt kérdés
és ez miért van?

2012. júl. 4. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Lőni max a fület szabad, de azt is csak a nem porcos részen.


A lövés nagyon károsítja a szöveteket a lyuk szélén, ebből a szempontból a szúrás sokkal precízebb, kevesebb kárt okoz és jobban is gyógyul.


Nekem több piercingem is van, el sem tudom képzelni, hogy pl. egy köldököt, hogy lehet lőni...


Piercinggel nem szabad kozmetikába menni, rendes piercerhez menjél, és véletlen sem olyan helyre, ahol lőnek.

2012. júl. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elsőnek teljesen igaza van. Azért van, mert a lövésnél jobban károsodnak a szövetek
2012. júl. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és sokkal jobban károsodik vagy csak kicsivel? most megtörtem, mert eddig lőni akartam, mert ugye az hamarabb van meg és kevésbé fájdalmas, mint a szúrás.. de ezek után lehet h szúratni fogom:s:)
2012. júl. 6. 19:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi számít, az a két másodperc akkor, vagy a csóri szöveteid épsége, meg a plusz hosszú napok utána? Ahogy már említettem, olyan helyre ne is menj, ahol lőnek is.
2012. júl. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nevecske válasza:
Átszúrattad azóta a köldöködet? Ha igen írd le pls milyen volt mert én is szeretnék. Köszii:)
2012. júl. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Érdekes..én kozmetikussal szúrattam és gyönyörű semmi baja :) ..
2012. júl. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Nevecske válasza:
Én is ott szeretném inkább :)
2012. júl. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem szúrattam még ki, szerintem majd csak jövő nyáron fogom :)
2012. júl. 22. 22:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!