Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy kell ilyen hétköznapi...

Hogy kell ilyen hétköznapi sminket csinálni? (képpel)

Figyelt kérdés

[link]

vagy [link]

persze nem muszáj ilyennek lennie,mert igazából arra gondolok amikor szemhéjtust és szempillaspirállt használsz d nekem a szemhéjtus mindig elkenődik,szóval arra lennék kiváncsi hogy lehet olyan szépre megcsinálni,mert amióta szemhéjtust 'használok' egyszer sem sikerult jol megcsinálni mindig csak elkenődik és moshatom le. Egyébként kék szemem van,ha ehhez tudtok valami szép egyszerű sminket amit könnyű is elkészíteni kérlek linkeljétek.



#smink.hétköznapi
2012. júl. 4. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne:-)
2012. júl. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

akkor próbáld meg szemceruzával.

egyébként lehet,hogy nem jó a technikád,ahogy kihúzod a szemed,nem várod meg amíg meg szárad,vagy nem jó minőségű a tusod(a jó minőségű tusra nem kell várni,hogy megszáradjon).

2012. júl. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miután a szemhéjtussal megcsináltad a szemed, fogj egy kis füzetet és kezdd el legyezni, szárítani. Akár a ventilátor elé is mehetsz...Mikor kb. megszáradt nézz föl le, és ha elkenődött egy fülpiszkálót nyálazz be és igazítsd meg. Ennyi:)
2012. júl. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mivel kened fel a tust? az ecset az nem a legjobb..de van egy olyan tus fajta ami nekem bevált,mégpedig a szemhéjfilc.Sokkal könnyebb ezzel kihúzni a szemed.és nem is drága..:)
2012. júl. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen az a baj hogy pont most vettem nemrég a szemhéjtusomat és ecset..nem igazán tudom megengedni magamnak hogy a közeljövőben újat vegyek,de majd legközelebb .
2012. júl. 5. 07:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!