Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullámos hajból milyen hétközn...

Hullámos hajból milyen hétköznapi frizurát lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Olyan a hajam, hogy nem az egész hullámos, hanem a vége néha loknis, néha így göndörödik, néha úgy... Hajvasalóval semmit nem érek, mert egyszerűen ha másfél óráig vasalom, akkor is csak fél órát marad, úgy, és úgyis kiment a divatból az egyenes haj... Amúgy dús a hajam nagyon, és sötétbarna, fényben vörösesnek tűnik... Tél típusú vagyok. És "ezekhez" szeretnék vágatni frizurát. Minden haj, amit kinézek magamnak, csak egyenes és kevés hajhoz áll jól. Mások szerint azért, mert azt szokta meg a szemem... Szeretnék olyan frizurát (Vágatni) amivel nem kell reggel sza*akodni , csak megfésülöm, és normálisan áll... Hosszban kb. hátközépig ér.
2009. ápr. 3. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ahhoz képest, h kiment a divatból az egyenes haj, elég sok lány szaladgál ilyen hajjal, többek között én is. Mert az áll jól. Neked milyen formájú az arcod? Mert az alapján kell frizurát találni neked. Ha esetleg hajhabbal begöndörítenéd? Nekem alapból egy kicsit hullámos, hajhabbal elég jól be lehet lőni. De ha kivasalom, akkor egyenes marad, és sokak szerint az jobban áll. google-ba írd be azt, h arcforma szerinti frizura, vagy sokszor elég az is, hogy arcforma, és találsz egy csomó oldalt, ami ezzel foglalkozik! Vagy www.hajam.hu

A héten én is ennek jártam utána. Aztán esetleg felkeresed a fodrászod, és tanácsot kérsz, h melyik az a frizu, amit otthon egyszerűen megcsinálhatsz. Én egyébként 3-4 naponta mosom a hajam és iylen gyakran vasalom, nem minden nap.

2009. ápr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja és még azt szerettem volna írni, hogy az a haj amit leírtál, ez a néha így göndörödős, néha úgy elég jól hangzik! Talán csak fénytelen és egészségtelennek tűnik. Hajfénypermet és balzsamok, barátkozz össze velük! Én már megtettem.


- első válaszoló voltam -

2009. ápr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

vagasd le menedekesre lepcsovel. tehat h par centinkent legyen szintes az egesz, ne csak 1-2 lepcso, mert az nem fog sehogyse allni ilyen hajjal (tapasztalat)

szaritaskor hasznalj olyan nagy fogas fejes hajszaritot vagy nyomkodd felfele kezzel, utana borzold ossze. hasznalj bennehagyhato balzsamot, hajpermetet, attol szep loknis lesz. a hab is jo, de attol zsirosodni fog es 1 ido utan tonkreteszi. :-|

2009. ápr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1.-nek: A hajam fényes és láthatóan egészséges, nem töredezett :) Amúgy végülis teljesen mindegy, hogy jól áll-e az egyenes haj mert nekem olyat nem lehet csinálni.

2.-nak: Ha szintesre vágatom, a hajam minden szintben külön göndörödik, és nagyon hülyén néz ki. (Mert ugye csak a vége, de ha máshol van a vége, akkor máshol is göndörödik.)

De köszi mindkettőtöknek! :D

2009. ápr. 3. 16:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!