Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemceruzát bármilyen hegyezőv...

Szemceruzát bármilyen hegyezővel hegyezhetek?

Figyelt kérdés

2012. jún. 30. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
nem,csak azzal ami erre van kitalállva.
2012. jún. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én egy sima hegyezővel hegyezek, azt 'fogtam be' szemceruzák hegyezésére
2012. jún. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a baj a sima hegyezővel hogy túl közel van a penge a műanyaghoz, ami azért rossz mert a szemceruza belseje sokkal puhább mint egy sima ceruzának. Szemceruza hegyezőt használj, mert sima hegyezővel valószínű, hogy le fog törni a hegye. Ha nem akkor szerencséd van.
2012. jún. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi.
2012. jún. 30. 19:16
 5/7 anonim ***** válasza:

De amúgy az is egy praktika, hogy mielőtt hegyezed, tedd be kicsit a mélyhűtőbe, akkor nem törik le a hegye, mert sajnos (nekem) még van, hogy így is letörik, pedig én szemceruza hegyezőt használok.

Előző voltam.

2012. jún. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kipróbálom:)
2012. júl. 1. 11:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Én régen próbáltam sima hegyezővel, majd végül vettem egy direkt szemceruzára kitalált hegyezőt és nem tudnám megindokolni, hogy miért meg mitől, de sokkal jobb.

Lehet azért, amit előttem már írt az egyik válaszoló.:)

A hűtőbe rakás am jó ötlet, de nekem nincs rá időm, mert mindig akkor jut eszembe, amikor már kéne használnom.:/:D

2012. júl. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!