Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Amikor ezt a piercinget...

Amikor ezt a piercinget szúrják, nagyon fájhat? Jobban, mint egy fülbevaló szúrás?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 29. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
oda minek szerintem csak zavaró... am.meg használnak érzéstelenítő spary-t
2012. jún. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nagyon fájhat, látszik is a seb körülötte. A sima fülbevalónál nincs seb, arra nem adnak fájdalomcsillapítót, még sem fáj egyáltalán (én az egyik fülemnél még csak nem is éreztem).
2012. jún. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem lehet vészes, csak rossz helyen van, és könnyen ki lehet szakítani. én feleslegesnek tartom kézbe..
2012. jún. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem valami jó ötlet, ilyen helyeken általában nem maradandó, egy idő után kilökődik, nem egy életre szól. Biztos vagyok benne, hogy fáj, gondolj csak bele, milyen érzékeny az ember keze, tele van idegekkel.
2012. jún. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyet sokan maguknak szoktak szúrni, mivel kábé egyáltalán nem fáj ott.
2012. jún. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!