Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Westendben titeket is mindig...

Westendben titeket is mindig meg akarnak hívni ingyen sminkre?

Figyelt kérdés
Állandóan hívnak, de sose vállaltam be, mert nem voltam egyedül. Valakit innen már sminkeltek így ingyen ott? Milyen lett? Meddig tartott? Te választottad hgoy milyen smink legyen? Ja és a fő kérdés: miért jó ez nekik?? o_O

2012. jún. 27. 02:44
 1/3 anonim válasza:
Engem is mindig hívnak,de én soha nem mentem.ingyen kifestenek,megmutatják,hogy szerintük mi áll jól neked.utána pedig rá akarnak beszélni,hogy vedd meg a méregdrága terméküket! :)
2012. jún. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a marrionaudos standra gondolsz a womens secretnel engem es anyumat mar sminekeltek ott.


Egyetemi Golyabal elott en fel4-kor vettem meg a ruhamat es hat gondoltam akkor mar a sminket is megcsinalja egy profi, a manibarban meg a kormomet csinaltak meg :)

Rohadt jol neztem ki.


Am nagyon aranyosak voltak.

Nem eroszakoskodtak.

Kaptam rola papirt hogy mit mivel csinaltak.

Vegul megvettem 1 alapozot meg 2 szajfenyt.

De ha nem akarom nem kellett volna.


Mondtak is a lanyok h nalunk nem nagyon merik a nok ezt bevallalni pedig semmi kotelezettseggel nem jar.

En most kozmetikus utan a mackel akarom magam kisminkeltetni majd :)

2012. jún. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem nem.

/F:D

2012. jún. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!