Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kell nekem szemöldökceruza?...

Kell nekem szemöldökceruza? Mire jó?

Figyelt kérdés

Egyre többet hallom mindenkitől, hogy "vettem új szemöldökceruzát" stb. És mindenkinek van.

Nekem nincsen ilyenem, a szemöldökömet mindig csak megigazítom egy átlátszó zselével.


Mire jó a szemöldökceruza? Honnan tudhatom, hogy nekem szükségem van-e rá?


2009. júl. 6. 17:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

én se szemöldökceruzát, de mégcsak zselét sem hazsnálok, szájkontúrceruzát meg végképp nem. és ígyis szép vagyok :D

egyáltalán nemkötelező ezeket használni, no meg sztem nehézkes is vele bánni, meg túlsokmindenre kéne már így figyelni h jaj csak elne maszatolódjon. sztem tök felesleges. nekem még a szám is ferde kicsit, a felső ajkam egyik fele kicsit magasabban áll, de ezzel sem nagyon szoktam foglalkozni, csak fotózásnál szoktam szájceruzát hazsnálni, h a másikat is feljebb rajzoljam.

2009. júl. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

szájkontúrceruza??

jaj, dehogyis!! az már rég kiment a divatból! honnan veszik ezt a barátnőid? úristen! én nem is látod senkin sem, se a barátnőim közt, se az utcán, annak csak akkor lenne értelme, ha látszana a vonal, a keret, de hát, az most nem divat! ha meg valaki használ, ahogy írod, tényleg semmi értelme, ha a rúzs, szájfény, amit ráken az ajkára ugyanolyan színű, mint a kontúrvonal, mert nem látszik belőle semmi.

nevess rajtuk, és mondd nekik, hogy értelmetlen amit csinálnak, és nem is divatos! :D

(tényleg max. azoknak jó, akiknek picit ferde a szájuk, de nekik is csak akkor áll jól, ha nem látszik, hogy húztak ott egy vonalat)

2009. júl. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
én sem használok szájkontúr ceruzát. túl macerás dolog az már, nekem nem hiányzik. amúgy érdekes barátokat szedtél te össze XD ilyen fontos téma a smink?? XD úgy értem, én is szoktam sminkről is beszélgetni, de azért azt nem jegyzem meg hogy melyik ismerősömnek mikor milyen sminkcuccai vannak épp lol
2009. júl. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!