Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kell nekem szemöldökceruza?...

Kell nekem szemöldökceruza? Mire jó?

Figyelt kérdés

Egyre többet hallom mindenkitől, hogy "vettem új szemöldökceruzát" stb. És mindenkinek van.

Nekem nincsen ilyenem, a szemöldökömet mindig csak megigazítom egy átlátszó zselével.


Mire jó a szemöldökceruza? Honnan tudhatom, hogy nekem szükségem van-e rá?


2009. júl. 6. 17:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Azok szokták használni, akik kiszedik nagyon (és jó rondára) a szemöldöküket. Ezzel korrigálják, mert nagyon halvány ha szinte az egész hiányzik... Vagy akinek alapból halvány, pl. teljesen szőke. :) Én nem használok. Mértékkel szedem a szemöldököm, nekem így jó.
2009. júl. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
csak annak éri meg aki tudja is használni, és szép ívet tud húzni a szemöldökének (nem lárvaszemöldököt), egészen karaktert tud adni az arcnak, ha amúgy nagyon halvány a szemöldököd és nem illik a hajadhoz pl. de értelmetlen ha sűrű a szemöldököd, akkor elég csak kozmetikussal formát adni neki (ha nem szép)
2009. júl. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van egy de én sem használom.viszont jó ha van mert bármikor elszúrhatom a szemöldökömet és azzal pikk-pakk helyre hozom :)
2009. júl. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem válaszolónak!Én is használok,az enyém is halvány barna de én azért huzom ki,mert túl rövid alapból a szemöldököm,és kijjebb tudom huzni...korigálom,mert amugy nem tettszik!
2009. júl. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
én picit felerősítem,hogy jobban látszódjon...nem annyira halvány a szemöldököm,de nekem egy enyhe satírral jobban tetszik...
2009. júl. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
csak azoknak kell, akiknek halvány színű a szemöldökük, pl. nekem olyan, hogy félig látszik, de a külső fele csak akkor, ha árnyékban vagyok, így mindig megerősítem a vonalát.
2009. júl. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

vagy úgy használod, hogy az összes szemöldöködet kiszeded és lényegében a ceruzával rajzolsz mgadnak egy újat (nekem ez nem nagyon jön be senkin, meg amúgy is akkor ezt már jobban megéri inkább tetováltatni szerintem), vagy pedig hogyha ritkább a szemöldököd vagy túl világos és sötétíteni akarod. én sem szedem vékonyra a szemöldököm, csak formálom, és mivel elég világos, sötétítem a ceruzával meg egy picit hosszabbra húzom a külső végét.

ha csak formára szeded a szemöldöködet és nem akarod mondjuk kicsit sötétíteni, akkor nem érdemes ceuzát használni.

2009. júl. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
és persze fontos elsatírozni, dehát ezért is van a végén kefe, hogy természetes legyen. nekem sokan csodálkoznak is, ha megtudják, hogy ki van festve,nem is gondolnák, hogy nem igazi.
2009. júl. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.


Az amikor teljesen kiszedik és csak vonalat rajzolnak helyette nekem sem tetszik, szerintem idétlen.


Akkor szerintem én nem fogok használni továbbra sem. Csak nekem ez olyan furcsa, hogy minden ismerősöm használ csak én nem... lehet veszek egyet csak azért, hogy meg tudjam nekik mutatni nekem is van :DDD (csak vicceltem).


A hajam szőkés-barna a szemöldököm olyan középbarna. Világosbarnás, de a hajamnál valamivel sötétebb.

Nem szedem évek óta, régen középen borotváltam de már azt sem mert középen kiszőkült és alig van pár kicsi szál! :D


Nem tudom mennyire sűrű, úgy nem látok benne semmi hibát, csak az egyik oldalon egy pici helyen beleférne még pár plusz szál :) de ott a kefével meg szoktam igazítani így nem észrevehető, hogy ott nem annyira tömör.


Az alakja szerintem rendben van. Nem tudom, szerintem megfelel ez így. Ilyen íves alapból

^^ -> ehhez hasonló.


Úgy képzeljétek el, hogy amióta pár barátnőm mondta, hogy "miért nem veszel szemöldökceruzát?" azóta még szemöldök pakolást is felkentem :D lehet nincs ízlésem de szerintem tűrhetően néz ki.


Másik kérdésem, elfelejtettem az előbb kiírni :D


Létezik olyan, hogy valakinek nem kell szájkontúrceruza sem?

Mert mondom, nekem minden ismerősöm használ és én ki vagyok közösítve, amiért nem. Pedig sminkelek én is annyi cuccom van, hogy már nem fér el. De szájceruzám egy darab nincs.

Le alapozom a számat is, van rakok rá púdert esetleg mattító krémet, vagy sminkalapot és így nem folyik el a rúzs, szájfény sem.

A bőröm színétől nem tér el drasztikusan a szám színe, de szerintem eléggé el van már határolva így is. A szélén kicsit olyan, mintha fehérrel körbe lenne rajzolva, főleg felül. Nem tudom de én nem látom értelmét körberajzolni valami színnel. Ha ráteszem a rúzst úgysem látszik...


Elnézést a sok kérdésért, csak a barátnőim annyira hülyén néznek rám. Már szégyellem magam, biztos én vagyok tudatlan. Úgy néznek rám, mint aki a szappant se ismeri....


Osszam ki őket, vagy menjek csendben cerkákat vásárolni? :)

2009. júl. 6. 18:48
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm mindenkinek, hogy írt nem gondolta, hogy ennyi válasz lesz ilyen hamar ;)
2009. júl. 6. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!