Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A helix piercing mennyire vészes?

A helix piercing mennyire vészes?

Figyelt kérdés
nagyon szeretnék egyet csináltatni, de picit félek tőle. mennyire fáj mondjuk egy normál fülbelövéshez képest? érzéstelenítenek előtte? lövetni vagy szúratni szokták?
2012. jún. 16. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
A normálhoz képest jobban fáj de ki lehet bírni olyan kb vérvétel nekem szúrták és nem érzéstelenítenek előtte max jegelnek de nekem nem csinálták :DD sok sikert hozzá nekem épp most van begyulladva.
2012. jún. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne lövesd! barátnőmnek lőtték és még fél év múlva is gyulladt volt neki: nekem szúrták és egyszer sem gyulladt be. A fájdalom minimális és gyorsan dolgoznak. Az ékszer behelyezése kellemetlenebb mint a szúrás de kibírható.
2012. jún. 17. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én lövettem és semmi bajom nem lett. van, akinek a szúrástól is begyullad szóval... :) nem lehet előre tudni. én egy kozmetikussal lövettem, az első 5 percben kicsit fájt, utána semmi. :)) én nem éreztem különbséget a cimpába -és a porcba lövés között. egyénfüggő, lehet hogy neked picit jobban fog fájni, de kibírható, nyugi. :)
2012. jún. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) pesten nem tudnátok esetleg megbízható helyet mondani?
2012. jún. 17. 23:36
 5/6 Gini1346 válasza:
Szia :) Én lövettem, de nem fájt, és semmi bajom vele...Ha pesten akarsz megbízható helyet én a Westend pc és tatoo üzletet ajánlom! Ngayon értik a dolgukat :) L/15
2012. jún. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, mások is ezt a helyet ajánlották úgyhogy megyek jövő héten..:)
2012. júl. 5. 22:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!