Ez vadhús lehet?

Figyelt kérdés
A piercingemnél van egy ilyen kis gennyes valami a lyukban vagy mellett azt nem tudom mert nagyon közel van szóval lehet hogy a lyukból jött ki ez a valami, vagy csak be van gyulladva mert gennyezik is fertőtleníteni szoktam minden nap. Egyébként fülporcban van talpas piercinggel. Mit csináljak vele ?

2012. jún. 16. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
kezelgesd így tovább és el fog múlni :D nekem is volt az egyik helixemnél, két hét után eltűnt. amúgy igen, minden bizonnyal az.
2012. jún. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm pedig már ki akartam szedni , alkohollal kezeljem ?:)
2012. jún. 16. 13:36
 3/5 anonim ***** válasza:
akár azzal, akár fertőtlenítővel.
2012. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vadhús nekem is volt anno pl számnál meg szemöldökömnél...fertőtlenítettem, szemöldökömnél sose múlt el...vmi sz*r mindig kijött ott, vmi gennyes búb vagy az...számnál szépségpöttyöknél is megmaradt kívül...viszont az alsó pc-knél emlúlt..

Mára mndet kivettem így szerencsére a helye is elmúlt nagyjából.

2012. jún. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igazából annyira nem zavaró csak picit megijedtem annyira nem látszik de azért zavar remélem elmúlik nem túl nagy de remélem nem lesz tőle valami bajom. :S félek hogy elfertőzik vagy valami ilyesmi =/
2012. jún. 16. 17:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!