Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen színűre fessem a...

Milyen színűre fessem a körmömet ballagásomra?

Figyelt kérdés

rózsaszín: [link] (bal felső)

pirosas rózsaszínes (ilyet nem találtam)

fekete

lila: [link]

szürke-fekete/lila csillogós: [link] (csak ugye más színben)

vagy sötétbarna egy kis arany beütéssel

Melyik legyen?


2012. jún. 13. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi esetre sem feltűnőre fesd ki. Maradjon, a rózsaszín szerintem.
2012. jún. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Inkább rózsaszínre, de nem olyan színűre, amit linkeltél, hanem inkább vmi ilyesmire:

[link]

És annyit szerintem még elbírna a körmöd, ha már ballagás, hogy veszel kis strasszköveket, mondjuk színtelent, és a gyűrűsujjadon kidíszíted vele a körmödet az egyik sarokban, piramis alakban kirakva.

Vagy mondjuk így-csak a köveket nézd:

[link]


[link]


[link]

2012. jún. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát...ami tetszik...nálunk volt aki a 8.os ballagáson zöld és kék tincseket tetetett a hajába...szóval amit akarsz
2012. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezek közül egyikre se..

Attól is függ, hogy milyen ruhában leszel, de én egy kicsi extrás franciával megelégednék. Max. színes véggel, de csak a ruhádhoz passzolva.

2012. jún. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!