Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen Műkörmöt csináltassak...

Vanda juh kérdése:

Milyen Műkörmöt csináltassak az Általános sulis ballagásomra? L/15

Figyelt kérdés
lényeg hogy kocka alaku legyen és kicsit feltünő legyen de francia mit ajánlotok?:)

2012. jún. 12. 18:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2012. jún. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Általános iskolai ballagásra műköröm???? Hát drága semmilyet..pff. :D
2012. jún. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%

Hát semmilyet!!!!

Mit gondolsz már 15 évesen... műköröm???? Úristen.. 21 éves vagyok és életemben 2x műkörmöm és az se 15 évesen!!!

Vissza kéne venni!

2012. jún. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
hát, általánosba szerintem is tök felesleges..
2012. jún. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem alapból felesleges lenne. Ballagáson nem mások körmét nézi az ember. (Kivéve talán néhány csajt.)
2012. jún. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%
én ma csináltattam,hosszú lett,nehezen bánok még vele...egyébként énekelek szóval én a gyűrűsujjamra egy kövekkel kirakott hangjegyet csináltattam:) szép lett nagyon:)a többi körmömön sima francia:) 15/L
2012. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
Minek műköröm? Sajátod is van, szépen kifested és kész. Műkörömnél nincs otrombább. Ráadásul egy 15 éves gyereken viccesen is állna.
2012. jún. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
49%

nem kell oltogatni, inkább a kérdésére választ adni -.-"

szerintem legyen a vége vad, feltűnő pl. ilyen:


[link]



de nálam ez a nyerő:

[link]

2012. jún. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
igen. szerintem sem kellene oltogatni.. ő legalább kockát szeretne nem pedig hegyeset és még feltűnőt is. most ballagtam én is. én vagyok az osztályba a legidősebb és nekem nem volt műkörmöm egyedül rajtam kívül mindenkinek volt sőőt az egyik lánynak akinek az anyja kozmetikus és van műkörmösük az olyan műköröt csinált a csajnak hogy lesnétek mindannyian. sajnálom de ti is voltatok fiatalok és mikor ti voltatok mást akartatok ennyire. mi is mást akarunk. bár nem bántam meg, hogy csak kifestettem simán franciára meg egykét díszt raktam rá mert így is kérdezték hogy műköröm-e de inkább megcsináltattam a hajam és ugyan több oka volt neki hogy nem csináltattam amiért engem is lehurrognak mindenki hogy hogyképzelem. de csupán ennyi. am meg csodálkoztok hogy sokan idősebbnek adják ki magukat mikor ilyen nagy szájúak vagytok. ha feltesznek egy kérdést inkább otrombán lebeszélitek róla minthogy a kérdésére elfogadható választ adnátok. ennyi erővel kicsit ti is magatokba szállhatnátok.
2012. jún. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért beszéljük le róla őket, mert miért kell hülye kis csitri ként viselkedni, akinek épp, hogy nő a melle vagy menstruál és már úgy akar kinézni mint egy felnőtt nő... Az agyam eldobom hogy mik vannak manapság komolyan. Most őszintén miért akartok többnek kinézni mint amennyik vagytok. Inkább azzal törődjetek hogy ne legyetek buta libák, olvassatok művelődjetek...
2012. jún. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!