Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyibe kerülhet egy hasonló...

Mennyibe kerülhet egy hasonló méretű és kinézetű tetoválás? (képpel)

Figyelt kérdés

Mindenképpen szeretném megörökíteni egy egyik kedvenc állatomat - a katicabogarat - magamon.

Körülbelül a képen látható helyre szeretném én is, hasonló nagyságút, azt még nem tudom, hogy színeset-e vagy, fekete-fehéret, mindenesetre kíváncsi lennék mindkettőnek az árára. Tudom-tudom, ez elég szalonfüggő, de hátha nem kell 5000 Ft-ért (óradíjas) megcsináltatnom, hanem talán olcsóbban. :)


Előre is köszönöm!


[link]



2012. jún. 6. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd,én abszolút nem vagyok otthon a témában,de én úgy hallottam,hogy a jobb szalonokban cm-re mérik az árat. Tehát pl 10cmig 6000Ft.(azt hiszem ez is volt a konkrét ár)

Persze vannak a rosszabb szalonok,ahol olcsóbb,de nagyon nem ajánlom. Inkább fizess ki érte többet,minthogy elrontsák. Volt egy ismerősöm, olcsó helyen csináltatta, konkrétan nem ismertem fel,hogy mit tetováltatott magára! És nem nonfi volt...

2012. jún. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SzilKa ***** válasza:
Ezen nem kéne spórolni... Az 5000/óra díjas ráadásul az olcsó kategória, a legtöbb igényes szalonban 8 ezer körül lenne egy ilyen picike katica.
2012. jún. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát, nem tudom, a bokámon lévő tetkót is egy szalonban csináltattam, 3500-ért, és ennél jóval nagyobb. mégis igényes, és jó lett, de sajnos az a szalon megszűnt... :( hát mindegy, akkor maradok az 5000 Ft-nál, amit még mindig sokallok, de mivel nagyon akarom a katicát, bevállalom... :)


köszi mindenkinek!

2012. jún. 6. 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!