Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet ilyen, vagy ehhez...

Lehet ilyen, vagy ehhez hasonló krémet kapni magyarországon? Többi lent.

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=9mIBKifOOQQ Ilyesmi krémet szeretnék venni, amivel le tudom fedni a tetoválásomat, de eltüntetni semmiképpen nem akarom pl lézerrel. :)Csak ilyen átmeneti dolognak kellene. Esetleg valami olyan alapozó is jól jönne, ami nagyon erős festékanyaggal rendelkezik. Valaki tud ajánlani valamit?:) Válaszokat előre is köszönöm!! :)
2012. ápr. 2. 20:55
 1/4 anonim válasza:
mint láttad nagyon sokat dolgoztak rajta airbrush festékszóró pisztollyal amin lehet állítani a szórás sugarát és az alapozó mennyiségét... én azt mondom menny el egy sminkeshez és kérdezd meg hogy tud e ajánlani egy jobb fajta terméket és hogy hogyan is kell ezt fel kencézned magadra mert ugye az sem mindegy... a fent említett szóró pisztolyt csak erre nem érdemes megvenni a jobb fajták 15 ezren felül vásárolhatóak meg plusz a kompresszor ami ennél is több!...persze ez nem sima airbursh hanem sminkre ki alakított gépezet!...de nyugi szerintem ha a megfelelő emberhez mész meg mutatja mit hogyan kell csinálnod hogyan kell ki keverned a bőröd színét és stb...sok szerencsét!
2012. ápr. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi szépen!! :):) egyébként csak egy egészen kicsi felületen szeretném eltüntetni, mert a csuklóm felett van egy tetkóm, kb 4-5 centi a hossza, a szélessége pedig fele ekkora. Csak fontos számomra ez a tetoválás és nem akarom hogy pl. majd állásinterjún emiatt hátrányom legyen. :)
2012. ápr. 3. 20:10
 3/4 anonim válasza:
hát igen nem mindenki tolerálja a dolgot...nekem is van a csuklómon egy tetoválás...nem tudom más hogy van ezzel de ez is csak egy kifogás a többi mellet hogy nem kell valaki a munka helyre!... ez egy baromság tetoválás nélkül és tetoválással is ugyan olyan ember mindenki...az áruházakban például olyan srácot láttam akinek az alkarja végig volt varrva... valószínűleg neki nem emberi értékei hanem jó protekciója volt!XD.... viccet félre téve remélem megtalálod azt a köztes utat hogy el is legyen takarva meg nem is...
2012. ápr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na igen... én pl. vodafonos boltban láttam, hogy a srácnak végig volt varrva az alkarja. :D De egyébként igazad van, attól nem lesz más egy ember... Mert még azt megértem, hogyha valakit nem vesznek fel úgy valahova, hogy van 5 piercing az arcában... de ő viszont el tudja tüntetni egy pillanat alatt :) De remélem nem lesz vele problémám, végülis eléggé esztétikus a tetoválásom, mert egy kis cseresznyevirág ág pici felírattal, nem pedig valami randa firkálmány, vagy börtöntetkó... :D szóval lesz ami lesz :D Egyébként köszi!! :):)
2012. ápr. 7. 21:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!