Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb és leghatásos...

Melyik a legjobb és leghatásosabb barnítókrém? Amelyik nektek is bevált?

Figyelt kérdés
Esetleg tanácsok a használatáról?

2012. máj. 26. 16:55
 1/2 TijuMK ***** válasza:

Nekem a Garnier Ambre Solaire Önbarnító vált be a legjobban:

[link]


Müllerben vettem azt hiszem 2200 forint volt, fél évig jó és azalatt el is fogy.

Azt szeretem benne hogy nem azt a mű sárgás tónusú színt adja hanem egy kellemes barnát. Az állaga a testápolóéhoz hasonlít és nagyon finom illata van. Úgy szoktam felkenni hogy addig masszírozom a bőrömbe amíg teljesen be nem szívódik, sose lettem tőle foltos. Körülbelül ha reggel bekened magad akkor olyan 5-6 óra múlva már elkezd barnulni a bőr, és estére eléri a végleges árnyalatát. Ha még intenzívebbet akarsz nyugodtan felkenhetsz másnap a megtisztított bőrfelületre még 1 adagot. Az első használat előtt érdemes leradírozni a felületet illetve megtisztítani pl egy kis szappanos vízzel átmosod a bőröd.

Maga a barnaság 1 hétig vidáman fakulás nélkül kitart, utána elkezd megkopni de ha leradírozod a bőröd könnyen lejön és nem kell foltosan várnod hogy mikor tűnik el végleg.

Eleinte drágállottam az árát mert a flakonban nincs valami hú de sok, de teljesen megéri mert szép eredményt csinál és nem kell belőle sokat használni. Emellett nem csak a dobozára van ráírva hogy 12órát hidratál, tényleg nagyon kellemes és puha lesz tőle a bőröm. Csak ajánlani tudom.

2012. máj. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ki fogom próbálni...:-D
2012. jún. 9. 12:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!