Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Otthoni fülbevaló szúráshoz...

Otthoni fülbevaló szúráshoz mi a leghatásosabb érzéstelenítő, mire kell ügyelni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hozá. Nekem fülenként 6 db. van, egy se volt érzéstelenítve csak lefertőtlenítettem, és olyan steril belövővel amit ékszerrel együtt lehet kapni beletettük az ékszert. Alkoholos filccel jelöld be hogy pontosan hova, és ügyelj hogy egyenesen tedd bele. És ne magadnak csináld, kérj meg valakit...
2010. jún. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én vastagabb tűvel szoktam szúrni. Mármint olyan tűvel, amit gyógyszertárban lehet kapni. Nem egyszer szúrtam másnak, és még magamnak is. Egyik csajnak vérzett a füle utána, de nem az én hibám volt, ilyen típusú volt. Lényeg, hogy gyorsan csináld, de ne figyelmetlenül, mert akkor több kárt okozol, mint hasznot.
2010. jún. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Lidokainnal fújd be, a fogorvosok is olyat használnak fúráskor és egyéb fájdalmas beavatkozásoknál!!!
2010. jún. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
fogsz egy jégkockát odarakod és pár pillanat múlva (Kb. 15 mp)átszúrod a tűt ott ahol a jukat akarod. 100% h nem fog fájni csak mondjuk attól függ h hol akarod szúrni mert a füled közepénél már fájna kicsit de kibírható...am meg amikor átszúrtad hagyd benne a tűt kicsit vagy húzogasd a füledben mert ha röktön kiveszed nembiztos h átmegy rajta a fülbevaló..én min 10x szúrtam magamnak és nemfájt néha már csak úgy szórakozásból is szúrtam jah és a jég télleg nagyon jó a köldökömet is 3x szúrtam ki úgy h lejegeltem
2010. jún. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

miért kell otthon szúrogatni?

1000Ft-ért kilőnek két lyukat. Ennyi nem telik?

2010. jún. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Durva törölközővel el lehet zsibbasztani.
2010. jún. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!